Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért áramos a macskám? Mit...

Miért áramos a macskám? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Már hozzá sem tudok nyúlni, mert megcsapja őt is és engem is. Inkább el szokott húzódni, mert neki is kellemetlen. Tényleg elég súlyos, nem csak egy kis feszültség. Tegnap este pl. konkrétan láttam egy hatalmas fehér szikrát ahogy hozzáértem. AZ ágyamon szokott ez történni. Ha itt vagyunk rajta, akkor nem lehet hozzányúlni. A szőre is feláll és a matrachuzat meg a pléd, illetve a ruhám is csak úgy "csattog". Mi okozza ezt?
2017. dec. 19. 17:51
 1/4 mantis religiosa ***** válasza:
89%
Valószínűleg műszálas valamelyik a kettő közül, (pléd, matrachuzat). Vedd le az ágyról külön-külön, hogy kiderítsd melyik az. Cseréld ki olyannal, ami antisztatikus, ( nem tud feltöltődni), és nem lesz gond a továbbiakban.
2017. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Telente nálunk is ez van, neki is kellemetlen meg nekünk is, mert néha tényleg nagyot ráz, még szikrázni is szokott néha. Ez van, fel vagyunk öltözve estére is vastagon, vastag pizsi, zokni, 3 lepedő alattunk, paplan, ágytakaró... hát igen ezek miatt töltődik fel szegénykém, de attól még nem fogok lecserélni semmi ágyneműt, paplant vagy pizsamát. Az már túlzás lenne.
2017. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A matrac huzatja az valószínűleg. :/
2017. dec. 19. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
:) Ne haragudj, de ez nagyon vicces. El tudom képzelni, mit gondolt a cica: "miért szúr, amikor hozzám érnek" Olyan arcokat tudnak vágni... Akkor ezek szerint megoldódott a probléma. Valami nagyon műszálas ruha, takaró, ágynemű, stb. :)
2018. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!