Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám. Iszonyatosan...

Eltűnt a cicám. Iszonyatosan félek, bele fogok őrülni. Hol lehet?

Figyelt kérdés
6 és fél éves cica, tapasztalt, már többször volt, hogy nem jött haza egy kis időre, de most mégis úgy erzem, hogy belehalok. Mindennel jobban szeretem, mintha a gyerekem lenne, sot, tobb. Reggel megvolt, nagyon fazott, de sajnos nem engedhettuk be. Gondoltam arra, hogy esetleg bezartak valahova ahol megbujt a hideg elol, vagy egyszeruen otletem sincs, szerintetek hol lehet az egyetlen ? :(
2017. dec. 20. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bebujhatott valahova melegedni, estére lehet elő is jön.
2017. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezt mégis honnan tudnánk? Emeld fel a feneked a gép elől, menj ki a környékre, hívd. Többet ér mint itt nyivákolni hogy belehalsz.
2017. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

"Reggel megvolt, nagyon fazott, de sajnos nem engedhettuk be."

Innentől kezdve hiteltelen az egész nyavalygásod!

Reggel -10 fok volt!

2017. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mindennel jobban szeretem, mintha a gyerekem lenne, sot, tobb. Reggel megvolt, nagyon fazott, de sajnos nem engedhettuk be"


Szűzanyám, milyen bánásmódban lenne része, ha nem szeretnéd ennyire!

2017. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A kijárós cicák esetében a gazdi vállalja a kockázatot, hogy elütik, megmérgezik, ellopják stb. Szóval azért bele ne őrülj!

Remélhetőleg csak elbújt valahová a nagy hideg elől és ha megéhezik hazamegy.

2017. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gyerek vagyok, a szuleimmel elek, nem az en dontesem volt, hogy kint hagytuk. 6 es fel eves, o mindig kijaros cica volt, de reggel kulonosen hideg volt..
2017. dec. 20. 17:27
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Ha haza jön benti cicává kéne tenni.

Hidd el 14 vagyok és kb 8 fajta állat van a szobámba

Es nincs köztük cica

De ha lenne tuti bent lene!

2017. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Járd körbe a környéket és hívogasd.Nézz be a melléképületekbe,ha vannak.A szomszédokat is megkérdezheted,hogy látták-e.De azért a lakásba is nézz küröl.Az sem kizárt,hogy besurrant mellettetek és bent alszik.
2017. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves es biztato valaszokat! :) kiscicam megkerult, teljesen euforikus allapotban vagyok, innentol kezdve biztositva lesz egy aranyos kis helye a lakasban! :)
2017. dec. 20. 22:25
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bent lesz a cica, akkor valami alom is kellene valahova, mert utána meg azért fogják kivágni, mert pisilni mer és nincs hova.
2017. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!