Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az szerencsés hogy a macskám...

Az szerencsés hogy a macskám a kezemből megette azt a gyógyszert, amire a doki azt mondta hogy nyomjam le a torkán?

Figyelt kérdés
A Synulox nevű gyógyszerről van szó. Nem tudom hogy ez megfelel-e így, és így is hat-e. Azt olvastam a betegtájékoztatóban, hogy egyes állatok elfogadják kézből is a gyógyszert.

2017. dec. 21. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne szerencsés? A legjobb ami történhetett mert nem érintette őt se kellemetlenül és téged se ért sérülés az esetleges ellenkezéstől.


Nekem pl az egyik kutyusom olyan hogy a féreghajtót megeszi kézből, nem is kell elrejteni finom falatban.

2017. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván
2017. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Örülnék neki ha a macskám nem tépne szét minden alkalommal XD Legalabbis a mienk az félóra szenvedéssel jár :)
2017. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyógyszer benne van a macskában, akkor biztosan megfelel, és hatni is fog. Sokan irigyelnek téged, csak tudjad.
2017. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyémbe úgy kellett beleimádkozni a gyógyszert anno. Végül szőroldó pasztába kevertem porrá őrölve, mert mindent kiköpött, kihányt. Ha csak úgy benyelte volna kézből lehet megkönnyeztem volna.
2017. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!