Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy abesszin...

Mennyibe kerül egy abesszin macska?

Figyelt kérdés

Már egész kicsi koromtól rajongok a fajtáért. Jelenleg 80 ezer forintom van összegyűjtve. Tudom hogy ez messze nem elég, ezért azt szeretném tudni hogy mennyire számíthatok.


Nagyjából 1,5 év múlva lenne lehetőségünk. Anya azt mondta, ha összeszedem a 70%-át a többit kipótolja. Ha esetleg nem sikerülne összegyűjteni, menhelyes cicát hoznánk el, de nekem az abesszin az álomfajtám :)



2017. dec. 26. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Tenyésztőknek nem nagyon szeretnék írni, mert félek, hogy az a 2 tenyésztő aki Magyarországon van kikosaraz a korom miatt, vagy hogy ezzel indítok először :/


14L

2017. dec. 26. 23:23
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ingyen nem lesz jó?

[link]

2017. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TXCowboy válasza:
100%
Ilyen több éves felnőtt macska nem ajánlott elsőre. Lehet, hogy egy évig se hagyja magát megsimogatni, vagy ki tudja milyen szociális problémái lehetnek még. Elsőre egy kiscica való, akit fel tud nevelni, tanítani, szeretgetni a 0-ról.
2017. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utcán talált cicák nem fajtatiszták, hisz a tenyésztők nagyon komolyan követik a kölykeik életét, nem adják rossz helyre. :) Főleg egy olyan fajtát nem, ami nem annyira elterjedt, hogy minden 2. lakásban legyen.

A korod miatt viszont jól sejted hogy lehet furcsán néznének rád, ha anyukád érdeklődne, lehet segítőkészebbek lennének. Egy gyerek általában nem komoly szándékkal érdeklődik ("tenyésztő logika").

Amiben biztos vagyok az az, hogy 130.000 Ft felett van az áruk. Lehet a 150-et is megüti. Nyugodtan írjon rá anyud a tenyésztőkre (Ha nem ismered őket, írj üzenetet, és elküldöm), ők segítenek majd. :)

2017. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A magyar tenyésztőktől (én 3-ról tudok) 100-150 ezer forint, vérvonaltól és színváltozattól függően. Nyugodtan írj a tenyésztőknek, az érdeklődést senki nem veszi zokon, bár az igaz, hogy nem szerencsés rögtön az árra rákérdezni. Írd le azt is, hogy anyukáddal egyeztetve érdeklődsz.
2017. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!