Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák mennyire bírják jól...

A macskák mennyire bírják jól a többlaki életet és az utazást?

Figyelt kérdés
2 település között ingáznék heti kétszer kb. 2-3 órás úttal. Mennyire bírná a macska, esetleg ha kölyökkorában sokat utazna az segítene?

2017. dec. 27. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az sok utazás volna neki szerintem. Havonta-kéthavonta egyszer utazom az enyémmel, 2-3 napra. Nem örül neki, de még mindig jobban viseli, mintha otthon hagynám. Viszont miután hazaérünk, pár napnak el kell telnie, mire megnyugszik és végr újra felszabadultan viselkedik.

Nem akarlak elkeseríteni, de egy macskának nagyon kell az állandóság, ragaszkodnak a saját helyükhöz.

Egy kutya még talán jobban viselné a kétlaki életet, mivel nekik majdnem mindegy, hogy hol vannak, csak a gazdi mellett legyenek.

2017. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne tedd ezt a cicával!

Lehet, hogy beletörődik, de nem használ neki.

És a környezet sem ahova viszed.

Inkább hagyd otthon kajával-piával több tálca tiszta alommal, mert a két rossz közül az a kisebbik rossz.

2017. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én évente kétszer viszem haza az enyémet, legutóbb karácsonyra vittem haza. Az utazás során el van, nem sír stb, pedig 2-3 óra busz+vonat. Na de amit az első két napban művel ilyenkor: hozzá sem lehet nyúlni, nem eszik, nem iszik, nem wc-zik. Én tiszta idegben vagyok. El kellett telnie 3-4 napnak, hogy kidugja az orrát a szobából és emberek közt ellegyen. Addigra meg jövünk is vissza... úgy pattant ki a hordozóból, evett,ivott és lefeküdt aludni.


Másrészről van ismerős, aki Pilis és Szeged közt utaztatja a cicát, nem ilyen sűrűn,mint írtad, de kicsi korától és mivel gyorsan megszokta a másik helyet is.


Ki kell próbálni, de alapvetően sem a cicának, sem neked nem lesz egyszerű ez.

2017. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!