Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kétnapos cicáink közül az...

Kétnapos cicáink közül az egyik pár órája nem tud / nem akar enni. Nagyon sír. Hiába rakjuk az anyukája emlőihez, csak nyávog. Mit tudunk tenni, hogy ne pusztuljon el szegényke?

Figyelt kérdés
Kb 2 óránként enniük kéne, de már egész délután így viselkedett szegényke.
2008. okt. 25. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

HA megakarjátok menteni:

• irány az állatpatika, vagy állatorvos

• vegyetek tápszert

• ha van otthon fecskendő, akkor ne, de ha nincs, akkor szerezzetek be egyet az orvostól

• készítsétek el a tejet a leírás szerint (rajta van a dobozon) és másfél fecskendőnyit adagoljatok bele a cicába óránként-két óránként.

Aztán, ha nem akar enni az anyja emlőjéből, akkor külön kell felnevelnetek, nagyon figyeljetek rá, hogy megfelelő adagot kapjon stb. És éjjel is etetni kell! Én már neveltem fel pár hetes macskaalmot, nagyon nehéz, de egy cica nem olyan vészes - mondhatnám, hogy mázlisták vagytok.

HA megakarjátok menteni!

2008. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de sajnos már késö. :( Szegénykém kb. fél órája elpusztult. Természetesen feltúrtuk az egész lakást valami fecskendö, vagy szemcseppentö-féleségért, de úgyis csak dobozos tejet tudtunk volna neki adni, az pedig nem jó.

Itt a falunkban nem is tudom van-e egyáltalán állatorvos, a szomszéd városba szoktuk az állatkáinkat vinni, de nem értünk volna oda +hétvége van.

2008. okt. 25. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!