Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám csak a szárazat eszi,...

Macskám csak a szárazat eszi, lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég folyadékot iszik mellé, akkor nem.
2018. jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Iszik mellé, meg ha mégis hozzányúl a alutasakoshoz, akkor is csak a szószt nyalogatja le.
2018. jan. 4. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz belőle baj, amíg elegendő folyadékot vesz magához. Esetleg próbálj neki csirkehúst adni néha, hogy változatosabb legyen a dolog.:)
2018. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a másik vicc... ha földre dobom vagy a kezemből szedi ki, akkor megeszi, ha a táljába rakom akkor otthagyja...
2018. jan. 4. 13:08
 5/8 anonim válasza:
Mienk is csak azt eszi, semmi gáz. Neki egész nap ki van rakva, így megszokta hogy nem kell habzsolni, mert akármikor odamegy, lesz mit enni. Már lassan 8 éves, és egy gramm felesleg sincsen rajta. Tudják ők, mi kell nekik, hidd el :)
2018. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kisérletezhetnél többféle márkával.

A száraz eledel nem hiszem,hogy elegendő.

"A száraz eledelnek dehidratáló hatása lehet, amely húgyúti fertőzésekhez és vesebetegségekhez,

A száraz eledeleknek jellemzően magas a szénhidrát tartalmuk, amely megnöveli a bélgyulladásos betegségek, elhízás, cukorbetegség és rák kockázatát a macskáknál, mivel ezek kizárólagos húsevők."

A gagyi konzerves kaját nem sok cica eszi meg,max amelyik ki van éhezve.

Mikor macskakaját vásárolsz,nézd meg az összetevőit. Amelyik egy felvizezet vacak,amibe semmi hús nincs,azt még szép,hogy nem eszi meg egy szobacica.

Fontos szempont-magas fehérjetartalom

-mesterséges adalékanyag mentes legyen

2018. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lassan a magyarországon kapható összes alutasakos/konzerves kaját kipróbáltam. Sőt ahogy írtam a rendes natur lazacot is csak kézből/földről ette, a tálkájából nem
2018. jan. 6. 09:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Zooplus oldalt.ismered?

Ott egész nahy a választék. Persze annyiban rossz,hogy e gy szerre nem.érdemes sokat venni,mert csak 9000felett ingyenes a szállítás. És nyílván még nem lehet előre tudni,mit enne meg a cica :/

Ajánlom nedves tápból:bozita márkát. Az én cicám.imádja

2018. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!