Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez csak nekem furcsa?

Ez csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés

Ma elvittem a cicámat az állatorvoshoz, mert az egyik szeme csúnya, meg néha prüszkölt. A doki azt mondta, hogy láza van, és valami enyhe felső légúti megbetegedése. Kapott antibiotikumot, meg féregtelenítőt. Viszont szerinte nyugodtan lehet kint a garázsban... Ez csak nekem furcsa?


Előre is köszönöm a válaszokat. Hátha idetéved egy veterán cicás, vagy egy állatorvos. :)



2018. jan. 4. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fura, fura, nem kell mindig hallgatni a dokikra.


Nem cica, de mikor bélleállása volt a nyuszimnak, a doki azt mondta, etessem emberi bébiétellel, de azt mondta, banánt meg ne adjak neki semennyit. Érdekes, a bébiételben több "káros" cucc van, mint a banánban...


Valami melegebb helyre jobb lenne berakni a cicust, gyorsabban meggyógyuljon. Lázasan, betegen könnyen szövődményei lehetnek a hidegben.

2018. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nekedAdrián válasza:
100%
Igazat adok az előttem lévőnek, sőt egyáltalán ne engedd ki a hidegre max ha a dolgát akarja végezni. Neked sem esik jól ha lázasan kimész a hidegre:)
2018. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez mekkora település? Falu, kisváros, város, stb. Csak azért kérdezem, mert szoktak írni ide ilyen fura állatorvosokról, gondoltam most már érdeklődöm, és megpróbálom az ilyen dokikat valahol elhelyezni.


Amit tudsz a cicának biztosítani, meleg, fedett, védett helyet, =a garázstól jobbat, azt biztosítsd neki. Az hogy melegben legyen az fontos ilyenkor!! Attól, hogy az orvos a garázst mondta, a macskád az ágyadban is alhat, nem azt kell betartani, hogy a garázsban aludjon, hanem hogy hogy kell neki adagolni a gyógyszert.

A melegről: ha nem a szobádban alszik, hanem zárt helyen (!!) a szobád és a garázs közt valahol a helyiségek rangsorában, akkor pl. kartondoboz oldalára fordítva, ruhákkal kibélelve. (régi pulóver, stb.)

Személy szerint az enyém szobacica.

2018. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Én egyet értek az orvossal, elvégre a macska nem benti állat. A garázsban meg mégsincs annyira hideg, hogy valami baja legyen, esetleg ha -25 fok lenne. Adj neki egy takarót, ha fázik ráfekszik és elvan. De ha félsz, akkor nyugodtan vidd be a házba:)
2018. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mi a benti állat?
2018. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Lehet,hogy a kornyeken az a jellemzo,hogy a cicakat egyaltalan nem engedik be es maguknak kell alvohelyet keresni.Ebbol kiindulva a doki lehet ugy van vele,hogy,ha a garazsba lehet a cica mar az is haladas.
2018. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Habár állatorvos vagyok, és veterán Cicas és nem nagyon értek egyet a dokival. Szerintem is ha lázas mindenképpen meleg, védett helyen kell legyen. Viszont amit az utolsó írt, én azzal is egyetértek, simán lehet, hogy ez állt a háttérben. A kinti Cicaknal sokszor már az is haladás, ha a gazdájuk beengedi őket a garázsba.
2018. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!