Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskám?

Miért csinálja ezt a macskám?

Figyelt kérdés
Szilvesztert kint töltötte,azóta (6napja) bágyadt,szaporán veszi a levegőt és ha ki kell mennie sípol,nyöszörög nagyon fura hangot ad ki.Itt bent nem csinálja de ugyanolyan gyorsan lélegzik,mikor alszik lassabban.Lehet a sokk még mindig tart?

2018. jan. 6. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Se kutyát, se macskát ne hagyj kint Szilveszter éjszaka! Nem csak a petárda és a tüzijáték okozta sokk miatt, hanem a sok részegen kóborló alak is bánthatja! Szilveszterkor tűnik el a legtöbb kisállat!


Jobb lenne, ha állatorvos is látná a cicád, nincs kizárva, hogy valamilyen betegséget is összeszedett a sokk mellé.

2018. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem vitted még orvoshoz?
2018. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp vidd el orvoshoz, mert a sokkon kívül meg a rettegésen kívül lehet más baja is. De ha ENNYIRE retteg, hogy "ha ki kell mennie sípol,nyöszörög nagyon fura hangot ad ki", akkor is vidd el, bárki bánthatta szilveszterkor, úgy is, hogy nem maradt külső nyoma, mert el tudott menekülni.

Az állatorvos ki tudja zárni a betegséget, és tud tanácsot adni, hogy hogyan segíts a macskádnak. Valamit kell vele kezdeni, mert ez nagyon durva.

Addig figyeld meg a macskát, hogy mindent el tudj mondani az orvosnak.

2018. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha bántották, belső sérülése is lehet. (előző vagyok)
2018. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem sokkot kapott. Nem szabad kint hagyni mert agyfaszt kap szerintem jövő szilveszterkor meny el egy hangszigetelt stúdióba. Vagy vagy pedig egy macska alakú tűzijátékot látott s azt hitte hogy a szeretője felrobbant!
2018. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!