Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény cicámat szeretném...

Nőstény cicámat szeretném ivartalaníttatni Szegeden. Kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Main coon kislány cicám van, 1 hónap múlva tölti a fél évet, és utána nem sokra tervezem az ivartalanítását. Előtte szeretném felvenni a kapcsolatot az orvossal. Kinek mi a tapasztalata, kit ajánlanátok?

Eddig egyszer voltunk állatorvosnál, mert ment a hasa, akkor Dr. Szigeti Gábornál voltunk a Vezér Állatorvosi Központban. Gyorsan kellett megoldás, és ez a rendelő volt csak nyitva akkor. Egyébként nem tudom, milyen orvos, lehet ő is megfelelő lenne, valaki esetleg ismeri? Vagy inkább mást ajánlanátok?



2018. jan. 8. 14:20
 1/3 anonim válasza:

Dr. Tímár Állatorvosi rendelő

(Szeged, Honfoglalás u. 93.)

2018. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a Szegedi Kisállat Ambulanciára járunk a Körtöltés utcába. 4 doki van, mindegyik nagyon érti a dolgát. Ha kell, konzultálnak is egymással. Mindennel fel vannak szerelve, vannak asszisztenseik. És én azt is szeretem, hogy bőbeszédűek, mindent nagyon alaposan elmagyaráznak. Mindig jó a hangulat, megnyugtató a légkör.
2018. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nem olcsók, de megéri biztonságban tudni a cicát.

2018. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!