Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire egészséges cicával...

Mennyire egészséges cicával aludni?

Figyelt kérdés
Annyira aranyos, fekvős, bujós cica.
2018. jan. 8. 20:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
89%
Hát mivel a cicák kifejezetten tiszták,és szobatiszták is ezért nem lesz belőle baj szerintem
2018. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
mióta az eszemet tudom mellém fekszenek a cicusok. volt hogy arcon tüsszentett semmi bajom nincs a mai napig. aztán kitudja.. én leginkább a bennük lévő férgektől tartok.
2018. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Attól én is, meg a bolhák... De ezek ellen lehet tenni. Bár most fél éve nem is féregtelenítettem.

A tüsszentés nem baj, emberre nem veszélyes, egymásra inkább.

2018. jan. 8. 21:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém kinti cica, de ma beszökött és még aludtam a déli órákban addig mellém bújt. Még élek :D

Ha hosszabb időre engeded be tegyél neki vizet és almot. Ha kinti macska akkor előtte keféld meg, tisztítsd meg nehogy vmi bogarat behozzon az ágyba. Ha rendszeresen vele akarsz héderezni akkor csinálj belőle szoba cicát.

2018. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lenne egészségtelenebb, mint mondjuk simogatni? Ha nincs olyan betegsége, élősködője, ami emberre is átterjed, akkor nincs ebben semmi egészségtelen.
2018. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Ha kinti macska előtte keféld meg:)))) ezen jot nevettem egyik hozzaszoló
2018. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Linti.

Hát meg kell kefélni, tapit törölni, mert atyaég mi koszt csinál, így is.

2018. jan. 8. 21:23
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Te mocskos fantáziájú te xD
2018. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen van féregtelenítve, és nincsenek egyéb élősködői semmi bajod nem lesz tőle.
2018. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy kijárós cica bevihet kullancsot, vagy másfajta élősködőt, de egy rendszeresen féregtelenített benti cica szerintem semmiféle veszélyt nem jelent az emberre. Én kifejezetten szeretem, ha a cicám velünk alszik, de csak ritkán bújik oda hozzánk, mert ő elég távolságtartó.

Az egyik barátnőm kislánya minden nap a kijárós cicájával alszik. Ők alaposan átvizsgálják a cicát minden nap, hogy nincs-e benne élősködő, áttörlik a mancsait és a bundáját és csak úgy engedik be.

Semmi baja nincs, pedig a kislány óvodás kora óta a cicájával alszik. Neki egy élő alvós játéka van.

Én személy szerint még soha nem kaptam el állattól fertőzést. Pedig mindig volt kutyám és macskám is.

2018. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!