Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire egészséges cicával...

Mennyire egészséges cicával aludni?

Figyelt kérdés
Annyira aranyos, fekvős, bujós cica.
2018. jan. 8. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Cicával szunyálni kifejezetten jót tesz az egészségnek.:)

Íme:

[link]

[link]

2018. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
én egy kinti-benti cicával és egy főleg benti kutyával alszom, viszont a kutya ugye minden nap sétáltatva van és ilyenkor örömmel zabál fel mindent a földről. én mégis élek és virulok :)
2018. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Metionin ***** válasza:

8 éves korom óta alszom cicákkal kisebb nagyobb megszakításokkal. Sokkal jobban alszom ha ott van, amúgy elég rossz alvó vagyok, gyerekkoromban orvoshoz is vittek de amikor megérkezett a 2 cica, onnantól sokkal könnyebben aludtam el.

Ha a cica rendesen van féregtelenítve, egészséges, akkor nem lesz az embernek semmi baja. A mieink kinti-benti cicák voltak, a mostani inkább benti de ha jó az idő akkor kimegy. Bejövetelkor mancstörlés, kefélés ( :D ) aztán mehet az ágyba.

2018. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kutatások tömkelege igazolja, hogy azoknak, akik gyerekkoruktól fogva macska vagy kutya közelében vannak vagy azzal alszanak, erősebb az immunrendszerük. Kisebb eséllyel lesznek allergiásak, kevésbé érintik őket az autoimmun betegségek.
2018. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer elaludt a másik szobában, reggel még boldogabban és kissé ijedten üdvözölt. Mulasztotta el már fogfájásomat, illetve a húzás utáni fájdalmamat dorombolással. Most nem bújt ide sajnos, ma voltam gyökérkezelésen... :(. Én is igénylem, hogy közel aludjon hozzám. Abszolút oldja a stresszt. Saját magukat is nyugtatják dorombolással, ha betegek.

Rendszeres féregtelenítés nem árt, főleg, ha kinti macska. Meg persze a bolhák, amik nem válogatnak, hogy macska vagy ember. Amúgy állatról emberre nagyon kevés betegség terjed. Ha kinti, akkor inkább az utca pora, amit behoz.

2018. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!