Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicát lefogyasztani, ötletek?

Cicát lefogyasztani, ötletek?

Figyelt kérdés
Lóg a hasuk.
2018. jan. 12. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Jaj, bocsánat, de azt olvastam, hogy lefagyasztani, és megállt bennem az ütő!
2018. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

elsőnek úgy olvastam hogy "cicát lefagyasztani"...😂😂

na mindegy. tornáztasd meg őket. játszodj velük sokat hogy mozogjanak. meg ne házi kossztal etesd .és ne egyenek egy nap 10x

2018. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit és mit esznek?
2018. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Napi 2-szernesznek, reggel sokat, este meg tápot. Együtt eszik a 4,úgyhogy annyira nem tudom szabàlyozni, az erőszakosabbja kövérebb.

Kettő szeret sétálni, sportolni, futtatni szoktam, de egy félúton lefekszik, elveszik.

2018. jan. 12. 15:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne etesd őket egyszerre, mi az amiből sokat esznek? Na abból egyenek kevesebbet, milyen tápot kapnak?
2018. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem én etetem őket. Német gyógytáp. Ivartalanított kandúrok (3) és nőstények.

Az kivitelezhetetlen.

2018. jan. 12. 16:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha kivitelezhetetlen külön etetni őket, akkor lefogyasztani is reménytelen a kövérebbeket.
2018. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért ne lehetne külön etetni őket. Csak van 2 helyiség a házban, de egy macskát még meg is lehet fogni...

Nálunk is az van, hogy a fiú kövérebb és sokkal gyorsabban, szívesebben és többet eszik, úgyhogy direkt kicsit hanyagolom etetéskor, elzárom a másiktól, megfogom fél percre, miegymás.

(Most mindig leeszi a cinkegolyót a fáról, ilyen macskám sosem volt, grrr. Pedig nagyon, nagyon vékony ágacskán van a golyó, rejtély, hogy csinálja.)


Mozgatni nehezen lehet egy macskát, ha nem akarja, plusz azt is be tudja pótolni evéssel (a mieink rengeteget mozognak, kintiek, mászkálósak, attól még tudnak hízni, ha hagyom), mindenképpen azt kéne meggátolni, hogy sokat egyen.

2018. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak a kajával lehet variálni, változtatni, stb. Macskát lemozgatni, haha, az nem úgy megy. Nem kutya :D
2018. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy értem lehet játszani vele, meg minden, de egy kutya lemozgatása három km-es sétával kezdődik, ezt egy benti macskánál nem lehet kivitelezni.
2018. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!