Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a cicámnak?

Mi a baja a cicámnak?

Figyelt kérdés
A fiú cicám tegnap egész nap nem jött haza és ma amikor haza jött olyan bágyat, szomorú és nem eszik csak iszik és azt is csak hidegen. Van kettő szurásnak tünő lyuk az orránál és arra gondoltam vagy összeverekedett valakivel vagy bezárta valaki valahova vagy elkábitották.

2018. jan. 14. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem javul holnapig sem, vidd orvoshoz. Ennyiből sajnos nem lehet kitalálni mi a baja, bármi lehet. Mindenesetre ha iszik, az egy kicsit jó jel, legalább nem fenyegeti kiszáradás. Persze ennie is kellene.
2018. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Igaz nekem a kutyám csinált ilyet párszor (szintén fiú (kb. évente 1-2x)de az azért volt, mert nem volt lány kutyával ez amolyan depresszió náluk de nála is ezek voltak, hogy nem evett-ivott bágyadt és szomorú volt. (doktor mondta, hogy emiatt).

Ha komolynak gondolod, hogy bántották akkor go állatorvoshoz míg nem fertőződik el és komolyabb baja nem lesz.

2018. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kan kutyák nem szomorúak meg bágyadtak attól hogy "nem voltak lány kutyával" ez törzsgyökeres baromság ami miatt a sok felelőtlen gazda nem ivartalanítja a kankutyáját mert "jaj nővel kell lennie hogy jól érezze magát!".


Kérdező én azért félnék hogy esetleg valami mérget evett, nagyon figyeld hogy produkál-e még valami tünetet és bármilyen változás van inkább vidd az ügyeletre mint késő legyen.

2018. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az elöbb hányt nem keveset nagyon büdőset.
2018. jan. 14. 17:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor ügyelet, szerintem megmérgezték és nem fogja megérni a reggelt!
2018. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy van azóta a cica?
2018. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, én is a mérgezésre gondolok. Minél előbb orvos!
2018. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica?
2018. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azóta se eszik csak hány és tejet iszik.
2018. jan. 16. 15:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vitted orvoshoz?
2018. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!