Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rosszul van a lassan 7-hetes...

Umaku kérdése:

Rosszul van a lassan 7-hetes perzsa macskám, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Hányt, elvonult a sarokba stb, szóval kb 20 perce értünk haza az orvostól. Nem tudják mi baja,de kapott hányás csillapító ès valami immunerősítő szurit. Most kb kifeküdt a tenyérnyi kis gombóc,szinte semmire sem reagál,mintha rosszabbul lenne. Pedig a testvére itt ugrál körülöttem.

Az orvos nagyon fiatal volt, azt mondta hogy kell fél óra mire ez mind hat. De hát egy ilyen kicsi testet egyből kiütött...

Kérlek segítsetek...



2018. jan. 16. 22:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, most mi a helyzet, de tartsátok melegen (fűtőpárna, melegvizes palack), nem csak a kiszáradás, a kihűlés is fenyegeti.
2018. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Most már minden rendben, jelenleg is csócsálják a lábam (bár én inkább aludnék ha már este kb semmit nem tudtam) kakilt is,eszik is rohangál össze vissza és még szemtelenkedik is :)

Nagyon szépen köszönöm hogy tartottátok bennem a lelket, tegnap már nagyon pánikoltam. Hamarosan vihetem őket első oltásra (kb 10hetesen) szóval azért akkor is megnézetem őket hogy minden teljesen oké-e :)

Még egyszer köszönöm a segítséget!!

2018. jan. 17. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!