Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok is ilyen butus?

A ti cicátok is ilyen butus?

Figyelt kérdés

Szétszedtem a wc-jét, hogy ki tudjam takarítani. Utána pedig nem raktam össze, hogy ki tudjon száradni. 3 részből áll, a tálca, a teteje és az ajtó. A tálcát eltöröltem, és tettem bele almot, hogy tudja használni, ha kell neki. Oda tettem, ahol mindig is lenni szokott.


Erre amikor pisilnie kellett, először rögtön a tetjéhez ment oda, ami a szoba másik végében volt. Bebújt alá, és nézett ki rám csodálkozva. Nem értette, kijött alóla. Ezután odament a billenőajtóhoz, ami szintén máshol volt letámasztva, hogy száradjon. Már majdnem elkezdte a lábával is lökdösni, mint amikor ki szokta nyitni, de aztán észrevette, hogy mögötte nem tud továbbmenni. Teljesen össze volt zavarodva, hogy most mi van. Magától nem is ment oda az alom eredeti helyére, a tálcához, úgyhogy én odatettem. De csak arrébb ment. Fogtam, és ezután beletettem konkrétan az alomba, de csak kiszaladt belőle. Ezután ráhagytam, úgy voltam vele, ha nagyon kell neki, majd használja úgyis. Ezután még többször is bebújt a fedél alá, és nézett nagyokat. Már nagyon kellhetett neki, mert reggel arra ébredtem, hogy nagyon kaparja az almot. Amikor viszont odanéztem, csak forgolódott benne összevissza, s végül semmit nem csinált, csak kijött belőle gyorsan. Utána megint ment a teteje alá bebújni, ahonnan szintén gyorsan kijött. Végül már nem bírtam tovább nézni, rátettem a tetőt a tálcára és betettem őt az alomba. Ezúttal már nem jött ki, elvégezte a dolgát rögtön.


Én azt hittem, ösztönös hogy az alomba végzi, és elég vicces, hogy ő viszont ezek szerint a látványról ismeri csak meg a wc-t. Ha pedig nem úgy néz ki, mint szokott, akkor nem meri használni. Pedig régen nyitott tálcát használtunk, sőt, azelőtt kinti macska volt és a kertben végezte.



2018. jan. 20. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kialakítottad nála a feltételes reflexet, ami szerint az alomtálca fedett, amit a macskák szeretnek, mert nem védtelenek ürítés közben. A macskád nem buta, csak a benti WC-vel kapcsolatos reflexe erős.
2018. jan. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26%
Kettőtök közül nem a cica a buta. Te sem hugyoznál egy leszerelt, sarokba hajított wc csészébe.
2018. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!