Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kancsal lett a cicám. Mi...

Kancsal lett a cicám. Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
2 éves ivaros kandúr. Egyik nap úgy jött haza, hogy valadekozott az egyik szeme és nem tudta kinyitni. Ez az állapot tartott 3 napig. Mára megszünt a valadekozás, a szeme is nyitva van, ellenben arra a szemére kancsal lett. Így fog maradni?
2018. jan. 20. 14:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
92%
Ilyeneknek van állatuk...egy plüss macit nem bíznék egy ilyenre sem mint ezek,nem hogy egy élőlényt!
2018. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Az történhetett, hogy megsérült a szeme pl. egy másik kandúrral való verekedés során, amit kezelni kellett volna. Ennek következménye a kancsalság, ami vagy így marad vagy nem - ezt innen a gép mögül mint laikusok nem tudjuk megmondani, de még ha lenne itt állatorvos, akkor sem tudná megmondani vizsgálat nélkül.
2018. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt akkora baja hogy orvoshoz vigyem. Másrészt meg nemtudom kié, egész kicsi korban kezdett el ide járni és megszeretni, esős hideg napokon be is engedem melegedni, de ennyi. Szerintem van neki gazdája...de az nem én vagyok. Bocsmá' hogy aggódom egy macskáért. Támadni meg vergődni azt tudtok! A szerencsétlen f4sz meg te vagy kedves válaszoló, hogy ha már válaszolni nem tudsz, itt pofazol!
2018. jan. 20. 20:11
 24/31 anonim ***** válasza:
91%

Már előttem is írták, de azért még egyszer megkérdezem. Ha TE nem tudtad volna 3 napig kinyitni a szemed mert annyira gennyes, akkor is vállat rándítasz, hogy "jajj, dehát ez nem olyan nagy probléma, nem kell vele orvoshoz menni"?

Másrészt, a kérdésben azt írod, hogy "cicám", ebből ugye az következik, hogy te eteted, te gondozod, és a te felelősséged is, ha történik vele valami, most pedig azt mondod, hogy nem a tiéd. Ez azért érdekes, de te tudod...

Amúgy köszi kedves kérdező a lepontozást, a szerintem értelmes válaszomra, miszerint el kellett volna vinni egyből dokihoz, nem ülni a fenekeden, és várni, hogy mi lesz. A többi válaszolónak viszont tényleg köszönöm a felpontozást.

(Első voltam)

2018. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
79%
Ha aggódnál érte, orvoshoz vinnéd. Ha nem lett volna kancsal, nem kérdezed ezt meg. Magyarul, kíváncsi vagy. de nagyon.
2018. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
79%
meg ez a "nem olyan nagy probléma". Ha neked, vagy a gyerekednek van ilyen probléma a szemével, arra is fittyet hánysz?
2018. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
24es, imádom azokat akik látnoknak gondolják magukat. Egyedül én pontoztalak le, a többiek mind fel.. Az oszt igen. (nem akarom levenni a kedved de senkit sem pontoztam - se le, se pedig fel)
2018. jan. 20. 22:02
 28/31 A kérdező kommentje:
Nem mindegy hogy cicámat írok, vagy a szomszéd macskáját? Na nem mar...
2018. jan. 20. 22:03
 29/31 anonim ***** válasza:
82%
nem mindegy. ha a tiéd, vagy annak gondolod, vagy úgy érzed téged "választott", felelősséggel tartozol érte! ha viszont a szomszédé, akkor az ő dolga lenne ez.
2018. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy kié. Nem is érdekel hogy őszinte legyek. Faluban élünk, hemzsegnek a macskák. Nálam van kitéve táp, több is eszik itt, de csak ő az egyetlen akivel megbaratkoztam, és közel engedtem magamhoz. Ennél többet nem tudok rájuk költeni...
2018. jan. 20. 22:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!