Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy éves ivartalanított...

Egy éves ivartalanított kandúr cicánkat el kellett altatni olyan súlyos sérülései voltak. Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
Mellső jobb lába két helyen szilánkosra volt törve, válla, könyöke ki volt fordulva a helyéről, ezenkívül ugyanezen a lábán egy nagyobb nyílt, és kisebb sérülések voltak. Belső szervei rendben voltak. Több mint egy nap után találtam rá. Az orvos szerint kutya vagy valamilyen állatcsapda lehetett. Eddig egyetlen macskánknak sem volt ennyire súlyos sérülése. Nagyon sajnáljuk szegényt.
2017. jún. 15. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen :( Nem volt műthető?

Kutya, esetleg autó.

2017. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Logikus a csapda, hiszen az első lábai vitte szét, bár az kocsi is lehet! Részvétem. szegényke..
2017. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
könnyedén lehetett egy hattyúnyak is.Az tud ilyet csinálni bár kétlem hogy kijött volna belőle.Kutyát kizárnám.Emberre gyanakodnék.sok helyen nem szeretik a macskákat főleg ha az bemegy hozzájuk.Lehet ép tetten érték és kapott párat a gazdától.
2017. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kutya nem töri szilánkosra a csontokat, az inkább marcangol. Szerintem is csapda vagy ember, bár ilyen mértékű sérüléssel csodálkozom, hogy el tudott jönni onnan. Sajnálom szegényt. :(
2017. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom szegény cicát!! Oh, Istenem...
2017. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dzseri ***** válasza:

nagyon sajnálom :-(

egy láb amputáció nem menthette volna meg az életét?

2017. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajj istenem, nekem is volt egy ilyen sérült macskám. Azt kutya tépte meg elég rendesen, de a tiéd valószínűleg csapdába esett és próbált kiszabadulni belőle azért csavarodott ki a lába.

Az én macskám másfél éves volt akkor és a szomszéd kézben adta át a kerítésen mert mozdulni sem tudott. Körülbelül két hónapon át állandóan mellette voltam, vele aludtam, kézben etettem, kakiltattam szegényt mire jobban lett. Sokat sírt kiszolgáltatottsága miatt de csodálatos módon teljesen rendbejött és nagyon nagyon hálás lett hozzám. A farka kicsit rövidebb lett és megőszült a hegye:-) , valamint a hátsó lábain nem tudta teljesen visszahúzni a körmeit de nem sántított aztán. Ezek után még 14 évig volt velem egészségben és lettek kiscicái is később de sajnos idős lett és most nemrég örökre elaludt a Vendikém.

2019. ápr. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!