Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak a szemébe ment...

A cicámnak a szemébe ment valami. Kéne aggódnom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem is a szemébe ment valami, hanem pontosabban olyan, mintha a szemgolyójára ragadt volna a csipája vagyis ilyen átlátszó valami, csipának tűnik... Teljesen véletlen vettem észre, mert nem viselkedik furcsán, ugyanolyan eleven, játszik, eszik, rohangál, nem nyugtalan, és nem próbálja meg a szemét piszkálni. Kéne aggódnom, és kell a doki segítsége vagy kijön magától a szeméből ez a valami?
2018. jan. 21. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy embereknél is szokott lenni. Majd kipislogja :)
2018. jan. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normál esetben nem termelőik annyi váladék a szemében, hogy ilyesmi előforduljon. Lehet, hogy valami más (pl szőrszál) is belement, és az irritálja. Valószínű kipislogja majd. Akkor van gond, ha a váladék sárga vagy fehér színű lesz, vagy duzzadt, piros a kötőhártya. Ha még holnap is furának látod a szemét, akkor azért vidd el dokihoz.
2018. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csipaszerűséggel nincs gond. Én mondjuk meg szoktam törölni neki hogy ne zavarja.
2018. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Töröld meg neki langyos vizes kozemetikai vattakoronggal, mert az nem szöszöl így nem kensz újabb szöszt a szemébe.

Ha sokat kacsint akkor irány a doki.

2018. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!