Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám éjjel az ágyra, rám...

Macskám éjjel az ágyra, rám pisilt!?

Figyelt kérdés

Ivartalan kinti-benti kandúr, 4 éves. Soha soha nem csinált még ilyet.

A hálószobában alszik velünk, az alomja kinn van egy fedett, zárt teraszon. Kb 18-20 órákat is kibír anélkül, hogy kimenne. Ha mégis sürgető dolga lenne, eddig mindig felébreszett.

Konkrétan a lábam mellé pisilt, reggel vettem észre hogy csupa olyan a pizsim. Aztán visszafeküdt aludni a pisitől kb 30 centire.

Ez jelölés, vagy mi? Nem értem :-(

Hogyan szagtalanítsam/ tisztítsam a matracot?



2018. jan. 27. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Ezen miért kell csodálkozni?

Ha nem tud az alomra menni, mert elzárjátok előle, akkor várható, hogy nem fogja tudni mindig tartani.

Te kibírnál 18-20 órákat minden nap wc nélkül? gondolom sokat ivott, nagyon kellett neki.

Tegyétek be az almot, vagy hagyjátok nyitva az ajtót, hogy ki tudjon menni használni.

Ez nem jelölés volt, csak pisilnie kellett, nem bírta tovább.

Magadnak köszönheted.

Ecetes víz jó szagtalanításra.

2018. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
18-20 órát? Ez már állatkínzás.. Nem csoda hogy lepisilt a szerencsétlen.
2018. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nincs bezárva, se kizárva a macska. Jó időben nyitva az ajtó, szabadon járhat. Hidegben viszont szól ha be- vagy ki akar menni(bármily meglepő, nem az utcát fűtjük télen). Nem is egyszer volt már, hogy éjjel kellett neki vécéznie. Felébresztett és kiengedtem.

Nem azért nem megy ki 18 óráig, mert nem bír, hanem mert nem akar. Jobb neki az ágyban szundizni, mint kimenni.

2018. jan. 27. 10:43
 4/12 A kérdező kommentje:

Több, mint 3 évig tökéletesen működött ez a rendszer. Kedves, egészséges boldog cica.

Most egyik napról a másikra rémes és felelőtlen gazdi lettem, állatkínzó?

2018. jan. 27. 10:46
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
jepp
2018. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidegben miért nem tartjátok bent az almot? Ha rendszeresen takarítva van akkor nem lesz büdös.
2018. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy beteg lett és nem volt kedve,ereje kikéredzkedni.
2018. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó kedélyű, étvágya is jó. A vizelet sem véres vagy ilyesmi.

Azt hiszem, ha mégegyszer előfordul, behozom az almot.

Arra gondoltam még, lehet fel akart ébreszteni, csak nem keltem fel. Nem tudom.

2018. jan. 27. 12:54
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Ha szokott az ágyadon aludni, a matracra a lepedő alá mindenképpen teríts matracvédőt, függetlenül attól, hogy mit fogsz csinálni az alommal. (Egyik oldalán frotír, másik oldalán műanyag lepedő, gyógyászati segédeszköz boltban lehet kapni, kb. 2000 Ft, mosható 60C-on, szerintem megéri a matrac miatt. A másik: jobb lenne, ha lenne egy saját kosara vagy kuckója, szerintem nem egészséges egy ágyban aludni a házi kedvenccel.
2018. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Lehet próbált felkelteni, csak nem keltél fel rá...
2018. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!