Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica ivartalanítás előtt és...

Unikornispata kérdése:

Cica ivartalanítás előtt és után mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy:

- koplaltatva lehet vinni a picit

-műtét után csak akkor szabad etetni/itatni,ha járása stabil

-óvni kell a sebet még a cicótól is


Szerintetek fél órás buszozás belefér?ott van egy jó klinika?



2018. jan. 28. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem az állatorvos azt mondta, hogy csak akkor adja ki a cicákat, ha kezdenek ébredezni. Mi 4-et vittünk egyszerre!

Be fog pisilni nagy valószínűséggel, meg mindent el kell rakni, nem mászhat, fel sehova, mert elég kótyagos még.

Kb. fél nap és kimegy az altató.

sebet nyalogatni mem szabad, illetve kiengedni sem.

Mennyire pici a cica? Van legalább 4-5 hónapos? Meg lassan tüzelnek os, vidd el most!

2018. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha még alvó cicát viszel hordozóban, akkor nagyon óvatosan helyezd el, hogy kapjon levegőt, és félre ne nyelhessen, ha esetleg hányna. Tényleg jobb akkor szállítani, ha már ébredezik.

És ha tudsz valakit, aki elvisz kocsival, az sokkal jobb. Pl nem rázkódik úgy, illetve ha bepisil, bekakil akár le is szállíthatnak a buszról a bűz miatt.

Sok cicát hoztam, vittem ivartalaníttatni tömegközlekedéssel, legtöbbször semmi baj nincs. Ne is legyen!

2018. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!7 hónapos a cica :)
2018. jan. 30. 12:26
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor ideje elvinni szegényt :)
2018. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!