Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a szemétláda...

Mit csináljak a szemétláda macskával? Egész éjszaka ordít az ajtó előtt és nem tudunk tőle aludni. Van Tiszta alma étele itala és minden este játszunk vele.29f

Figyelt kérdés
Nem tudunk aludni tőle mert hogyha beengedjük akkor ugrál, szétrág mindent, lever mindent és tönkretesz mindent. Ezenkívül ránk ugrik és harap. Mióta itt van a macska hetek óta Alig tudtunk aludni, engem meg már majdnem kirúgtak, mert elaludjak.
2018. jan. 31. 08:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%
Azt is megkérdezném azért, hogy melyik nagytudású tenyésztőtől hoztad el, aki nem mondta el ezeket előre.
2018. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg komolyan mondom, nézz utána a macskáknak. A kutyás hasonlatod pont olyan volt, mintha az aranyhal után kérdezted volna meg, hogy mi a fszért repül el a papagájod, amikor a hal nem tette...
2018. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
63%

Báttya, az a munka amit ennyi intelligenciával el tudsz látni, azért nem kár. Bármikor találsz másikat.

Gondolom nem agysebész vagy....

Komoly 29 éves "férfi" ezt megoldja, nem a neten vergődik, mint egy ovis.

2018. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Valóban nem sebész vagyok, csupán a helyi önkormányzatnál dolgozom köztisztviselői rangban. Hogy mit, azt nem szeretném leírni erre az oldalra.
2018. jan. 31. 09:42
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem való mindenkinek macska.

Nem tudok erre mit mondani.

El kell pakolni az értékeket és azokat,amiket leverhet.

Mióta benti cicánk van elzárunk minden törékeny holmit,vagy olyan magasra tesszük,ahova nem tud felmenni. Alkalmazkodni kell hozzá.

És hát ja, éjszakai állatról beszélünk.A kinti társai éjszaka csavarognak,vadásznak, bandáznak.

Sokszor jártam kint éjszaka a falunkban, rengeteg macskát láttam mindenhol. Nappal meg el vannak nyúlva, pihennek.

Ez az ő ritmusuk.

De ha benti,akkor el lehet érni,hogy hozzátok szokjon.

De nem válaszoltál,hogy mennyi idős? Milyen fajta?

2018. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Mennyi játéka van egyébként?

Amit kint is hagytok neki?

2018. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
54%

Te büszke köztisztviselő te, akkor talán tájékozódhatnál, mielőtt egy tíz éves projektet a nyakadba veszel, nem gondolod? :)

Talán még nem késő, de attól még a nyávogás meg az6 egyéb problémák még jó darabig nem tudnak megszűnni.

Komolyan vissza kéne vinned azt az állatot. Ja, és ha lehet a gumit se húzd le még egy darabig :D

2018. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván. Szegény önkormányzat....
2018. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nos, én elköszönök, mert erre nem érek rá. Nektek sok időtök lehet, vagy az iskolában vagy valami kevésbé felelősségteljes munkahelyen, de nekem fontos a munkám és megköveteli a precizitást! Valamint! Ez nem egy kultúrált diszkurzus, ezt a hangnemet és viselkedést lesztek szívesek a barátaitokkal, kortársaitokkal kiélni, vagy megbeszélni az osztályfőnökkel/iskolaigazgatóval! Ebben én nem veszek részt!


Viszont(nem) látásra!


/telefonról írtam/

2018. jan. 31. 09:59
 20/28 anonim ***** válasza:
30%

Talán meg kellene nevelni, az, hogy "szemétládázod", nem segít. A macska a fajtájára jellemzően viselkedik, NEKED kell alkalmazkodnod.


Én éjszaka nem engedném be, nem reagálnék rá. Viszont lefekvés előtt sokkal jobban le kell fárasztanod!

Ami a rágást, a tárgyak leverését illeti, le kell tiltanod a polcokról, szekrényekről, az alsó helyekre meg ne tegyetek törékeny dolgokat. Van, amelyik macska tud a porelánok között egyensúlyozni, van, amelyik nem:S Természetesen a harapásról is le kell tiltani.

A macskajátékokban nem hiszek. Egy macska egy darab zsineggel is órákat el tud molyolni, de magában nem fog, max. 5 percet játszani.


Ha úgy érzitek, túl sok energiát követel tőletek az állat, és nem akarjátok még kicsiként továbbadni, akkor egy fajtárs tényleg lehet megoldás, főleg, mivel feltételezem, hogy lakásmacskáról van szó.


"Engem meg már majdnem kirúgtak, mert elaludjak" - bocs, hogy gonoszkodom, de egy önkormányzatnál pont nem tűnik fel senkinek, ha alszol egy kicsit:D Az egyik legnyugisabb állás a világon, úgy osztod be az időd, ahogy akarod.

2018. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!