Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a szemétláda...

Mit csináljak a szemétláda macskával? Egész éjszaka ordít az ajtó előtt és nem tudunk tőle aludni. Van Tiszta alma étele itala és minden este játszunk vele.29f

Figyelt kérdés
Nem tudunk aludni tőle mert hogyha beengedjük akkor ugrál, szétrág mindent, lever mindent és tönkretesz mindent. Ezenkívül ránk ugrik és harap. Mióta itt van a macska hetek óta Alig tudtunk aludni, engem meg már majdnem kirúgtak, mert elaludjak.
2018. jan. 31. 08:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%

Na a kérdező utolsó kommentjében kibújt belőle a nagyképű irodista húdefontos baromállat. "Felelősségteljes munka, nem érek rá, blabla..." Te, és taxis vagyok, lehet nem számhuszár meg aktavirtuóz, meg tudom, hogy nem egy magasröptű meló ami túl sok észt kíván (bár diplomásként vihetném többre is, mert az vagyok, de pont leszarom, részben az ilyen nagyképű papírtologatók miatt, mint te), de minden egyes fuvarnál 1-4 ember életéért és testi épségéért felelek. De mindegy is. Ha egy kismacska ekkora feladat, akkor ne is vergődj a gumival, jobb lesz ha elkötteted magad őcsém.

Ja, és van gyereken, és 2 macskám, így nem a levegőbe beszélek, tudom milyen. 😎

2018. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

A mi cicánk lassan hozzászokott a mi ritmusunkhoz. Mondjuk mi nem zárjuk ki sehonnan, mert azon megsértődik :) vagyis ha becsuksz egy ajtót, neki pont ott lenne dolga és addig kiabál, amíg kell.

Persze érthető az is, hogy ki akarjátok zárni a hálószobából.

Ő még egy kiscica, akinek kell a társaság. Idővel egymáshoz csiszolódtok majd. Tényleg érdemes elpakolni a törékeny és értékes holmikat, beszerezni néhány füldugót és kicsit türelemmel lenni, amíg könnyebb lesz vele együtt élni. Mert könnyebb lesz.

Ha pedig nagyon nem bírjátok, akkor vigyétek vissza a tenyésztőhöz. Gondolom, hogy visszaveszi. Csak ne várjatok sokáig, mert minél kisebb a cica, annál könnyebb neki új gazdit találni.

2018. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
51%
Megint valaki, akinek fáj az igazság:D
2018. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
30%

21es vagyok.

Meg amúgy is, minek kizárni? Hidd el, jó dolog az ha veletek alszik a cica. Én pl szeretem ha a lábamnál/lábamon alszik a macskám.

2018. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
80%

" Ez nem egy kultúrált diszkurzus, ezt a hangnemet és viselkedést lesztek szívesek.."


te kezdted alapból úgy,hogy szemétláda macska. egy macskás fórumon,ahol rengeteg állatbarát ember van, nem így kéne indítani.

+ utána a nagyképű válaszaid a munkádról(who cares?)

ne csodálkozz a válaszokon,ha te is így állsz hozzá..

nem is válaszoltál rá,hogy mennyi idős a cica, milyen fajta.. nem tudom hogy kéne segíteni így.

nem mindegy,hogy kölyök,vagy bőven felnőtt korban van.

2018. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
66%

Áh, azt hogy kölyök, azt össze lehetett tenni a tenyésztőből és abból, hogy csak pár hete az övék a cica.

Csak azt nem értem, hogy gondolta, hogy mi, alulképzett parasztok hogy fogjuk ezt fejben összetenni :D

2018. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
28%

Igen ráérek, mert ilyen kis kalácsképüek dolgoznak nekem, helyettem... ha már a faxméregetés megy.....

De tudok mondani még nagyobbat is. Ezen szinten van már olyan kapcsolat rendszer, hogy ha meg mondod melyik önkornányzat ( de nyilván nincs meg a tököd hozzá), akkor én azt is letudom intézni, hogy kávéval fogadj, és a csicskám legyél....

Ha már azt játszuk ki tud nagyobbat mondani.

2018. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
51%
Nyugi, egy kölyökmacskával nem bír el, nem kell ide kapcsolat :DD
2018. febr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!