Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nézik le azokat akik...

Miért nézik le azokat akik mondjuk, whiskas, kitekat, friskies vagy hasonló táppal etetik a macskájukat?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésemnél is egyből nekem ugrottak mikor megírtam, hogy whiskas száraztáppal etetem a macskámat, hogy az milyen felelőtlenség stb... Nem mindenki teheti meg, hogy több tízezres tápokat vegyen a macskájának. Mellesleg amit mi emberek is eszünk tele van tartósítószerrel meg mindenféle színezékkel.

2018. febr. 11. 20:32
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
16%
mert megmelegednek,ezek szerint!:D
2018. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 PeterPeterPeter3 válasza:
32%
Komolyan whiskassal eteted? :O
2018. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
20%

az élet nagy kérdései...

..

2018. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

Én is ilyenekkel márkákkal etetem a cicáim, ne foglalkozz velük. Nem attól gondoskodsz jól a macskádról, hogy megveszed a sok tízezres tápot, ami nem feltétlenül jobb minőségű (van ami igen persze, de egyáltalán nem mind).

Azt szoktam amúgy javasolni, hogy ne csak száraztápon éljen a cica, mert ők hamar dehidratálódnak, kell nedves étel is az étrendjükbe.

2018. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Mert a macskák és a kutyák húsevő állatok.

A felsoroltak meg áltagban 4%ban tartalmaznak húst a többi része az szója és gabona.

Ha tartósan ezen él az állat mindenféle baja lesz a beleinek a szervezetének.

A magas szója tartalom miatt pedig a rák is kialkulhat benne 4-6 év alatt.

2018. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Szóval nem a márka a lényeg hanem az összetétel.

Magas fehérjetartalom és szója meg gabona mentes legyen a táp.

Nem kerülnek ezek annyival többe.

2018. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj elsősorban nem azért néznek le mert ilyen rossz minőségű kajával eteted, hanem azért mert ilyen DRÁGA rossz minőségű kajával. Mármint ár érték arányban sokkal jobb minőségű tápokat vehetnél ennek az árán, csak az emberek nem néznek utána az összetételnek és mennek birkaként az után amit a tvben reklámoznak. Én se superpremiummal etetek, de azért a cat chow és a happy cat már egy jó kategória és árban is azt hiszem hasonló vagy talán még kedvezőbb.
2018. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek az előttem szólóval, a whiskas áráért sokkal jobb minőségű tápot is lehet venni, csak ugye ezek nem a hipermarketekben vannak. Sőt még a nyershúsos etetés is olcsóbb és jót is tesz a cicának :)
2018. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Whiskas, 4% hústartalom 1 kg 1330 forint, Sanabelle min. 20% hústartalom 1200 forint 1 kg. Persze, ezeket macerásabb megvenni, mert "halandó" boltban (értsd Tesco, Lidl) nem lehet kapni.

Vannak nagyon drága tápok is persze, de van arany középút..

2018. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
87%
Amúgy sokan annyira megvannak esve a Happy Cat-ért, pedig olcsóbb kategória, mint ezek, vagy ugyanannyi. Viazont a macskáim nem szeretik.
2018. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!