Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív melegek/biszexek: a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív melegek/biszexek: a hozzátok hasonló vagy eltérő testalkatú passzívokra buktok?

Figyelt kérdés
Pl. ha sportos vagy, akkor vékonyra, vagy szintén sportosra?
2017. okt. 31. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Átlagos, kissé pocakos vagyok, de inkább a vékonyabb, törékenyebb pasik jönnek be. Pedig passzív vagyok...
2017. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Vékony vagyok, lányos, szőke, passzív.

Pasim barna, magas, vékony, aktív, nem egy Schwarzeneggert kell elképzelni...És igen igen aktív...;)

2017. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

2 méter magas, 90 kg-os, átlagos-vállas alkatú vagyok.


Lehet a másik felőlem vékony is, átlagos is, vagy sportos alkatú is. Ami fontos, hogy NE legyen kövér, dagadt.

Voltam már mindenféle alkatú sráccal, mert nekem az összes vonzó. Mondom, csak kövér ne legyen.

2017. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Twink vagyok és 90%-ban ugyan úgy twinkek jönnek be.
2017. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Én vékony és magas vagyok. Nekem a vékony, fitt, kissé izmosabb fiúk is bejönnek. Amíg nincs fölösleg(meg eléri a hátát), addig engem nem izgat. Nekem az hogy valaki egészségesen élő, tudatosan táplálkozó személy legyen a párom, fontosabb, mint hogy ő hány kilót tud kinyomni.

Egyébként meg romantikus vagyok -gondolom nem felém szólt legelsősorban a kérdés-, szóval csak érzelmeken alapuló kapcsolatra tudok gondolni, ahol a külső nem pont a domináns, csak azért legyen meg a sármja, ha lehet.:P

21/F

2017. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

A plöttyedt manapság divatosan 'apatestnek" hívott test taszít!

Pláne ha hófehér és szőrös és ápolatlanul burjánzik.

Szóval nekem is a napbarnított vékonyabb, enyhén izmos kategória jön be ha van rajta 1-2 kiló az nem jelentős, de annál több ne legyen, és legyen izmos, feszes a karja, a combja, a mellkasa.

2017. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Én elég vékony vagyok és a hasonlóan vékony srácok tetszenek, max enyhén sportos legyen,de ha extra vékony az sem baj.

28f

2017. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

én aktív vagyok és nagyon vékony.

Nekem bejönnek a nagyon vékonyak de az izmik is.:)

2017. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szamomra az arc a fontos a test az hanyagolhato csak vekony ne legyen a partnerem mert az nemtudom megkivanni jobban preferalom az aputestet vagy a kicsit izmosabb sportosabb vagy az atlagos testalkatot. Egyebkent atlagos a testalkatom.

20/F/P

2017. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!