Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy ideje már nem szexeltem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balor kérdése:

Egy ideje már nem szexeltem, úgy kb 3 hónapja. Egyre jobban azt érzem, hogy ingerültebb vagyok és rengeteget gondolok magára a szexre. Nektek volt már hasonló érzésetek? Ez normális? F25 uni

Figyelt kérdés
Köszönöm a normális válaszokat.

2018. jan. 29. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak normális :) nekem pont úgy van hogy minnél régebben nem szexeltem annál kevésbé kívánom. 2hete nem szexeltem de nem is akarok a közeljövőben.

20/p

2018. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is hasonló cipőben járok nekem se volt már egy ideje és ugyanezt érzem. Nagyom vagyom már egy kiadós sexre. 28/A
2018. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Én egy hét után már türelmetlenné-idegessé válók, két hétnél már igen ingerült vagyok, egy rossz szó is elég, hogy kihozzon valaki a sodromból!, ez után meg már nagyon nem bírok magammal, nem szeretem ezt az érzést...

Nem szeretek ideges, feszült lenni, így igyekszem, hogy ne legyen akkora szünet, ami az idegeimet felőrli!

2018. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Én nő vagyok de eddig nem bírnám önkielégíts
2018. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb maszturbálnod? Attól jobb kedved lesz. Én 1 hétig nem bírnám ki, nem hogy 3 hónapig.
2018. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 hónapja. Volt, hogy rajtam múlt, volt, hogy a másikon, de valahogy sosem sikerült összehozni. Az utóbbi egy-másfél hétben kezdtek el szivatni a haverjaim, hogy már látják az elvonási tüneteket... :D Szóval nem vagy egyedül, előferdül az ilyen. Próbáld mihamarabb orvosolni! ;)


27F/A

2018. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lacás1976 ***** válasza:
91%

Az meg hogyan lehetséges 25 évesen??? Én most 41 vagyok én is uni vagyok ha 2-3 nap kimarad már nem birom. Mindig ilyen voltam ha épp nem volt párom akkor kivertem vagy kerestem valakit akit megdughatok. 3 hónapot el se tudnék képzelni szex vsgy maszti nélkül.


Menj fel pl. a porbhub.com oldalra keress valami neked tetsző videót és verd ki! De jobb ha keresel egy srácot aki leápol. Meglátod sokkal jobb lesz utána.

2018. febr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt mondta a kedves kérdező hogy nem szexelt nem azt hogy nem verte ki. Nekem nem akkora a szexuális étvágyam szóval simán birom akármeddig.

20/f

2018. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!