Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nézik le azokat akik...

Miért nézik le azokat akik mondjuk, whiskas, kitekat, friskies vagy hasonló táppal etetik a macskájukat?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésemnél is egyből nekem ugrottak mikor megírtam, hogy whiskas száraztáppal etetem a macskámat, hogy az milyen felelőtlenség stb... Nem mindenki teheti meg, hogy több tízezres tápokat vegyen a macskájának. Mellesleg amit mi emberek is eszünk tele van tartósítószerrel meg mindenféle színezékkel.

2018. febr. 11. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert bazi drága ahhoz képest amilyen hulladék. Kicsit drágábban már sokkal jobb táppal etethetnéd a cicát. Mellesleg az se lesz ám olcsó, hogyha 6 éves korától havonta kell állatorvoshoz járni vele mindenféle betegségek miatt.


"amit mi emberek is eszünk tele van tartósítószerrel meg mindenféle színezékkel." Amit te eszel, lehet. Amit én eszek, abban nincs semmi ilyesmi. Nem csak a macskáim egészségére figyelek, hanem a családoméra is.

2018. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
16%

Nekünk 10 évig élt a macskánk,pedig olcsó, 'gagyi hulladék' tápot kapott. Soha semmi baja nem volt. Nem betegségben halt meg.

(nem akarok róla beszélni) Most jöhet a jó lepontozás, meg hogy hogy képzelem, hogy nem adok nornális tápot a macskának.. Mostani macskánk általában a maradék kaja húsos részét kapja, akkor kap tápot,ha nincs maradék, amit ehet. Kerettől függ, hogy milyen tápot adsz neki.

2018. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!