Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés
Gigike86 nevű felhasználó kérdése:

Cica ivartalanitassal kapcsolatban szeretnem kerdezni, hogy mennyi ido amig elmulik a kandurnak az az eros vizelet szag?

Egy csepp es erzem az egesz lakasban. Van masik kandurom is, de Ot ivareres elott ivartalanitottam, neki sosem volt ilyen. A kicsi fiut is mentettem, most 9 honapos, beteg volt sokaig szegeny, ezert is nem mertem megcsinaltatni neki csak ha mar egeszseges teljesen. Olvastam hogy lehet el sem mulik ez a szag??? Kinek mi a tapasztala ezzel kapcsolatban??

Halasan koszonom szepen!!

febr. 13. 06:01  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Mennyi ido volt amig megszunik ivartalanitas utan?

# 1/3Időpont febr. 13. 06:02 Privát üzenet

A szag el fog múlni a műtét után. Viszont spriccelni utána is fog valószínű.

Most kapnak észbe az emberek, igen, egy hete megkezdődött a szezon. Jön a tavasz.

Tényleg jobb lett volna ivarérés előtt. Én is annyit mondtam a szüleimnek, most a fiúk 3 évesek és ülve pisilnek, nem jelölnek és nem büdös.

De a "kanszag" biztos elmúlik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 13. 15:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom szepen! Igen sajnos tudom, meg azt is hogy sok bajt megeloz ha ivareres elott vannak ivartalanitva, de sajnos mint irtam szegenykem beteg volt sokaig, ezert nem tudtam ido elott megcsinaltatni neki. Hala egnek nem spriccel, ulve pisikel es a szag is elkezdett enyhulni hala egnek.

Koszonom megegyszer :)

# 3/3Időpont febr. 15. 15:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Folyton pisi szagom van és hiába zuhanyoztam nagyon alaposan 5 perce szószerint, mi állhat a háttérben?
Lehet bajom? Kerülhetett így baktérium az orromba?
Hogyan tudjuk megelőzni/meggátolni, hogy a macska ne pisilje le a bútorokat?
Káros és hogyan hat az emberi szervezetre?
Miért ilyen szagos a kutyám?
Hogyan akadályozhatom meg, hogy a szomszéd kutyái összepiszkítsák az utca oldali kerítés és kapukijárót?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!