Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica ivartalanitassal kapcsola...

Gigike86 kérdése:

Cica ivartalanitassal kapcsolatban szeretnem kerdezni, hogy mennyi ido amig elmulik a kandurnak az az eros vizelet szag?

Figyelt kérdés

Egy csepp es erzem az egesz lakasban. Van masik kandurom is, de Ot ivareres elott ivartalanitottam, neki sosem volt ilyen. A kicsi fiut is mentettem, most 9 honapos, beteg volt sokaig szegeny, ezert is nem mertem megcsinaltatni neki csak ha mar egeszseges teljesen. Olvastam hogy lehet el sem mulik ez a szag??? Kinek mi a tapasztala ezzel kapcsolatban??


Halasan koszonom szepen!!


2018. febr. 13. 06:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Mennyi ido volt amig megszunik ivartalanitas utan?
2018. febr. 13. 06:02
 2/3 anonim válasza:
100%

A szag el fog múlni a műtét után. Viszont spriccelni utána is fog valószínű.

Most kapnak észbe az emberek, igen, egy hete megkezdődött a szezon. Jön a tavasz.

Tényleg jobb lett volna ivarérés előtt. Én is annyit mondtam a szüleimnek, most a fiúk 3 évesek és ülve pisilnek, nem jelölnek és nem büdös.

De a "kanszag" biztos elmúlik.

2018. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen! Igen sajnos tudom, meg azt is hogy sok bajt megeloz ha ivareres elott vannak ivartalanitva, de sajnos mint irtam szegenykem beteg volt sokaig, ezert nem tudtam ido elott megcsinaltatni neki. Hala egnek nem spriccel, ulve pisikel es a szag is elkezdett enyhulni hala egnek.


Koszonom megegyszer :)

2018. febr. 15. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!