Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskapisi eltüntetése szőnyeg...

Macskapisi eltüntetése szőnyegből hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
cicám 4 éves, lány cica, 3 alom van neki, ezek 60*40 cm-es alomtálcák aminek mélységük 10 cm. eddig sosem volt semmi gond vele. most azonban 2 szőnyegre is odapisilt. most valahogy mintha meg lenne hibbanva ugyanis berreg meg mintha hívná a kandúrokat. szerintetek az a baj hogy nincs kiivartalanítva? régóta ki szerettem volna, úgy találtam kicsiként az utcán majd befogadtam de nem gondoltam hogy ennyire fontos az ivartalanítás amíg utána nem jártam. ha lemegy róla ez a görcs" akkor szépen megy ivartalanításra . viszont tényleg szeretnék tanácsot kérni hogy mit tehetnék a szag ellen? tegnap egy laborba öntottünk kevés vizet, ebbe tettünk flóraszeptet és öblítőt mert nagyon büdös volt azért tettünk bele öblítőt és utána miután atdorzsoltem még sima vízzel is megpróbáltuk de mintha semmit sem csináltam volna annyira büdös ... mit tehetnék? tényleg azért csinálja ezt mert nincs kiivartalanítva még? tippeket szeretnék a szag eltüntetésére ami jó lehet. ecetrol azt olvastam hogy sokaknak nem vált be + régi cikkeket találtam. hátha ma már van valakinek egy jobb tipp. köszönöm ha valaki segít.

2018. febr. 13. 15:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem kell ide doki, ez sima tüzelés :)

Nekünk is 3-4 helyre odapisilt a leányzó, ráadásul nem is volt egyszerű dolgunk, mert "tüzelőgörcsöt" kapott :D Mire elmúlt neki az első, és elvittük volna ivartalanítani, kezdte elölről. Hetekig kellett várnunk, hogy végre szünteljen kicsit, mert olyankor nem túl biztonságos a műtét.

Nyugodtan várd meg, míg el tudod vinni.

2018. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
most úgy néz ki lement róla a "görcs". azóta nem pisilt a szőnyegre, kedden megy ivartalanításra. kérdeztem az állatorvosoktól(két helyen is) lehet e így ivartalanitani. azt mondták lehet. meg most ugye abba is hagyta szerencsére. de amúgy meg két hetenként élőkről kezdheti. befujtam a szőnyeget ecetes vízzel, kicsit átdörzsöltem majd szórtam rá szódabikarbónát de hiába . nagyon büdös még mindig. shaggy szőnyeg ráadásul. szalmiáksót valaki próbálta?
2018. febr. 16. 07:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát ezt már lehet elcseszted, (bár az ecet és a szódabikarbóna természetes anyagok) írtam korábban, hogy ENZIMES szagtalanító készítményt kell használni! Ilyen elven működő anyagokat használnak ipari körülmények közt is. Próbáld ki ezt: [link]


Azért nem szabad vegyszerekkel hozzányúlni, mert a lebontó enzimek csak a biológiai eredetű szagokat és szennyeződéseket semlegesítik.

2018. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ezt a készítményt valaki kipróbálta milyen?
2018. febr. 17. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!