Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nincs baja a cicámnak a...

Ugye nincs baja a cicámnak a bolhanyakörvtől?

Figyelt kérdés
Tegnap este bolhanyakörvet kapott a 8 hónapos cicám és ma délelőtt még eleven volt, de most délután, csak aludt és még vacsorázni sem vacsorázott eddig:(

2018. febr. 15. 18:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Furcsán behajlítva áll a farka is:(
2018. febr. 15. 18:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Vedd le a biztonság kedvélyért. Nem tul szoros?
2018. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vedd le és nézd meg, hogy változik e a viselkedése. Ha a nyakörvtől van baja akkor vegyél neki cseppet. (Mi is azt használunk. Elégedett vagyok vele.)
2018. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Levettem,de még mindig olyan bágyadt :( és megint alszik :( állatorvoshoz csak holnap tudom vinni és nagyon félek :(
2018. febr. 15. 19:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a nyakörvet, lehet tőle baja. Az enyémnek körben kihullot tőle a szőr a nyakán, hetekig cipeltük az állatorvoshoz, mire lehúzta a gyulladást, pedig egyébként nem allergiás semmire.

Semmi ügyelet nincs a közelben?

2018. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs:( de már felkelt, csak nem olyan mint szokott lenni, de holnap visszük orvoshoz:(
2018. febr. 15. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugye macskának valót vettél?! Nem kutyának valót?


Nagyon gyorsan vidd orvoshoz, méreg is lehet számára a bolhairtó!


"Különösen fontos, hogy macskáján ne alkalmazza kutyája részére felírt gyógyszereket, ezek egy része ugyanis mérgező a cicákra nézve."


alábbi cikkből idéztem:

[link]

2018. febr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Furcsán áll a farka is, ez idegi tünet lehet, A facebook tele van iszonyat videokkal, fotókkal rossz bolhairtóval kezelt kiscicákról. Görcsroham, stb.

Reggel kellene orvoshoz vinni!

2018. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy macskának valót vettem, szeretem a cicamat nem akarom, hogy valami baja legyen. Viszont ma már reggel ő keltett ugrált még sokkal boldogabb:)
2018. febr. 16. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!