Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor ehet és mikor lesz...

Mikor ehet és mikor lesz olyan mint régen? Ivartalanitás

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves kandúr vagyis már nem kandúr perzsa cicám 11:30ra vittük ivartalanítani 45 percig volt ott már ébredezik kapar próbálgattam mosakodni de még össze esik nem merem kiengedni a szállitójábol. Azt mondta az orvos hogy este ha jobban lesz ehet ihat. Kiengedjem a szállító boxából?? Mikor lesz olyan mint a műtét előtt a doki azt mondta hogy már holnapra.
2018. febr. 21. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Ja, istenem....

A boxból már rég ki kellett volna engedned, de ki semmiképp sem az udvarra. Meg rakj el a veszélyesebb dolgokat. Nehogy felugorhasson valahova, jobb lenne egy balesetmentes helyiség.

De ne tartsd egy levegőnyi helyen egy egész nap. Enni ne adj neki.

Nekünk másnap reggel már reggeliztek, azt se tudták hol voltak.

Normális, tart az altató, de már ki kellett volna mennie belőle. Ha nagyin kótyagos, csak kevés vizet rakj elé.

Felügyeld, amennyire lehet.

2018. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi jaj istenem ez a flegmaság nem hiszem el.ki volt engedve este már ivot és nem engedem ki az udvara életében nem volt az udvaron CSAK benti macska.Már semmi baja olyan mint régen eszik iszik alszik játszik jön az ölembe.És nem volt anyira sokáig bent a szálitóba "jaj istenem" Már amugy is mindegy mert tegnapi kérdés törlöm
2018. febr. 22. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem flegmaságból írtam...

Te "flegmázol", csak segíteni akartam.

Nekünk mind a 4-nek kutya baja se volt másnap reggel, azt se tudták hol jártak. :)

A kérdést törölni nem tudod, csak a te listádból, én attól még látom.

De az a lényeg rendben van a cica.

2018. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi baja már olyan mint régen reggel se volt semmi baja
2018. febr. 22. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!