Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicának lehet belőni egy kis...

Cicának lehet belőni egy kis fülbevalót? Komolyan.

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Neked lőnék be a két szemed közé. Ez állatkínzás, magadat lődd tele minden szarral és ne provokáld a jónépet.
2018. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
istenem te kis csíra. nekem van egy csomó testékszerem.... a cicának csak egy kis fülbevalót szeretnék....
2018. febr. 26. 21:29
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

A cica is szeretné? Majd ha ő akarja, akkor végezz rajt testmódosításokat.

A helyében neked milyen lenne? Csak úgy a füledbe szúrnának valamit, azt sem tudod mi az, fáj, viszket, zavaró, aztán hiába vakarod már ki sebesre, nem tudod kiszedni...

2018. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Magadba annyi ékszert tetetsz, amennyit csak szeretnél. A macska nem szeretne ékszert, ezt hidd el nekem. Ugrál, bújik mindenhová, beakadhat és végigszakad a füle.
2018. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

És? Azokat te akartad. Gondolom a macska nem morzézta le neked hogy hé fülbevalót akarok gondolom házilag átszúrt tűvel, mert ilyet normális ember nem végez el hivatalból, még jól fel is jelent érte.

Kemény állatkínzás és megmondom hogyha megcsinálod, ezer százalék hogy bárki látja feljelent érte.

2018. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Én meg mondjuk azt szeretném hogy a szemed közé lövök. Kérted? Nem. Megcsinálom? Meg, mert én azt szeretném! Na érted a lényeget?
2018. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Neked is annyi eszed lehet mint egy marék lepkének már ne is haragudj
2018. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Két percen belül kiszedné, kitépné a füléből, és el is fertőződhet.


Nagyon vékony fülük van, totál más mint a miénk. Te szinte meg sem érzed ha van egy sor karika a füledben, de a macskának egy pici ékszer is sok. Zavarná nagyon.

2018. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Én nem kényszerítenék senkit ilyesmire, őszintén szólva évtizedek óta sokkol, hogy emberek a saját kisbabájukat ilyen gyakori szolid csonkításnak teszik ki... Majd ha megnő és akar, szól vagy csináltat magának, nekem ez lenne a logikus.

A macskának eleve semmi szüksége rá és garantáltan zavarná.A füle eleve nem egy fixen álló testrész, mint a legtöbb embernek, vékony is, mozgatja is... Mászkál is mindenfelé, beakad, súrol, mit tudom én.

De a fő az, hogy a macskának semmi köze az ilyen emberi flancokhoz, neki az nem kell, csak zavaró.


Igazából a házikedvencek befestése, mindenféle ötletszerű nyírogatása (van, aminek van értelme, van, ami csak a gazdinak poén), idétlen ruhácskákba pakolása is az embernek szól, nem az állatnak. Az ember megteszi, mert megteheti, sokakat nem is érdekel, hogy az állatnak ez rossz-e.

2018. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban néha btattam azzal a macskát, hogy egyetlen egy szál fülszőrét birizgáltam. Két másodpercen belül elfüstölt az agya tőle, elege lett mindenből


(azóta megkomolyodtam persze, és mindig ki tudtam békíteni a joghurtom felével)


Ha az az egy fülszőr így zavarta, akkor egy ékszer hadd ne mondjam mit csinál szegény macska lelkivilágával.


Plusz megfigyelhetted, hogy ha valamihez közel dugja a fejét, akkor a füleit hátrasimítja, hogy védve legyenek.

Gondold át, mit érezne fülbevalóval.

2018. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!