Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Komolyan ennyire drágák ezek...

Komolyan ennyire drágák ezek a cicák? Van valakinek innen ilyen cicája?

Figyelt kérdés

[link]

Ha jól értelmezem 180 500 Ft..



2015. jún. 4. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
ott levezeti neked a tenyésztő, miért ennyi, hozzáveszi még a szülők beszerzési költségét is :D őszintén, szerintem ez a macska annyival nem másabb, mint egy menhelyről ingyen kihozható, ugyanúgy fog szeretni az is.
2015. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem is drága. Vannak ennél sokkal drágább kutyák és macskák. Bizony, a törzskönyves, minőségi, fajtatiszta állatok drágák. Sokba kerül a megvételük, felnevelésük, az állatorvos, a minőségi táp, a szűrések, a fedeztetés, a kölykök nevelése, oltások, tenyészmacskáknál a ház kialakítása mert azok nem lehet csak úgy a kertbe ereszteni, stb...
2015. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. jún. 4. 15:49
 4/7 Platypus ***** válasza:
73%
Azért egy átlagos törzskönyves macska messze nem kerül ennyibe. Azért drága, mert egy elég új, az országban nagyon ritka és sok más szempontból is különleges macskafajtát néztél ki magadnak. Ha csak a ritkaságot nézzük, már ez is azt jelenti, hogy a tenyésztőnek külföldről kell hozatni szinte az összes tenyészállatát, mert a hazai példányok között pár generáción belül körbeér a rokonság.
2015. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
A bengáli elég ritka itthon, így érthető az ár. Az ismerősöm egy populárisabb fajtát vett tenyésztőtől, törzskönyvvel, szerződéssel 50 ezer Ft körüli áron. (nem mondta meg pontosan mennyiért) A lényeg az, hogy ahogy a kutyáknál is úgy a cicáknál is meg kell fizetni, ha fajtatiszta rendezett hátterű állatot akar venni az ember.
2015. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Ne beszéljünk butaságot..Nem azért drága mert ritka és nem azért importál,mert nincs itthon.

Ennyi a felnevelés és jobb ha nem is tudjátok mennyi egy tenyészet éves ellátása.

Mindegy milyen fajtát tenyésztünk,szükséges az import,mert sajnos itthon olyan kevés a beltenyészet nélküli macska,hogy azt el se hinnétek.

2015. jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát :)

de nem felháborodásból tettem írtam ki a kérdést,csak nem tudtam mennyi a reális ára :)

ha ennyi,akkor ennyi :) jelenleg még nem aktuális,ha pedig már az lesz,akkor ez nem fog visszatartani attól,hogy hazahozzak egyet :)

2015. jún. 5. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!