Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rám telepedtek a macskáim!...

Rám telepedtek a macskáim! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két cuki kis szeretetgombócról van szó. Általában úgy szoktunk aludni éjszaka, hogy az egyikük közénk fekszik, a másik pedig a férjem lábához. Ez így teljesen oké, bár néha kegyetlenül lehúzzák rólunk a takarót :D


Na most, a férjem három hete nincs itthon, azóta a két macsek szorosan a két oldalamhoz bújik és gyakorlatilag leszorítanak a takaróval. Azóta úgy ébredek, mint akit agyonvertek álmában, mert nem tudok forgolódni miattuk, mostanában többször fel is ébredek éjszaka arra, hogy le vagyok zsibbadva. A párom csak két hét múlva jön haza, addig jó lenne kitalálni valamit. Szinte biztos vagyok benne, hogy félkómásan arrébb szoktam zavarni őket, de visszajönnek, nekik is ez az alvóhelyük... Gondolom a férjem is hiányzik már nekik, bújósabbak lettek.

Elképzelni nem tudom, hogy mi lehet a jó megoldás ebben a helyzetben, hogyan tudnék egy kis területet visszafoglalni legalább az ágyból úgy, hogy őket sem zavarom végleg le róla? Nem az a baj, hogy fent vannak, hanem hogy közel... túl közel :D


2018. márc. 1. 13:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én simán arrébb szoktam rakni, ha nagyon rossz helyen fekszik. A mi cicánk egyébként csak akkor alszik velem, ha a férjem nincs itthon, mert valamiért ha itthon van, nem bújik be hozzánk.

Én sem szeretem zavarni az álmát, de ha nagyon elzsibbadok, kicsit megemelem és odébb teszem pár centivel. Olyankor csak nyújtózkodik egyet és alszik tovább.

2018. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!