Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 13 éves kisfiú hogy lehet...

Egy 13 éves kisfiú hogy lehet macskapárti? Nem szereti a kutyákat, pedig imádják őt, direkt emiatt vettünk neki saját kutyát, de attól meg fél. Mit tegyünk? Vegyünk egy kicsit lightosabb fajtáju kutyust neki?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 20:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen egy idióta,provokatív kérdést..Nektek semmilyen állat nem való,se kutya,se macska
2018. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Néha komolyan megbotránkoztató hogy a 21. században léteznek még ilyen primitív szülők mint ti. A nem válaszolásotok viszont megnyugtat kicsit, hogy remélhetőleg ez egy provokatív kamu kérdés.

Amennyiben nem az akkor ne erőltessétek a gyerekre a TI akaratotokat, szeressétek a már meglévő kutyát, a gyereket meg hagyjátok érvényesülni.

2018. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

ez megnyerte a legostobább kérdés versenyt.

miért is baj, hogy szereti a macskákat? és ha fél a kutyáktól, meg nem szereti őket, akkor mi a fészkes fenének akartok neki mindenáron kutyát venni?


vegyetek macskát, egyértelműen azt szereti.


ennyire ostoba embert, hihetetlen.

2018. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem 100 éves és imádja a macskáját, az is őt.

Azért mondom, hogy a "macskáját" mert teljesen kisajátították egymást.:)

Igaz, a kutyáinkat is nagyon szereti és mindent megtesz értük.

Lehet, hogy nincs vele valami rendben és párterápiára kellene mennünk?:)


A kutyát ajándékozzátok el egy szerető, normális helyre, a gyereknek meg szerezzetek egy macskát.

Vagy inkább egyelőre semmit!

2018. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

Előző vagyok:

Ja és egy 13 éves gyerek már nem kisfiú!

2018. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

az öcsém 41 lesz nemsokára,és imádja a macskákat.

rajta kívül még úgy vagy 5 darab, 40es éveiben lévő férfit tudok felsorolni, aki imádja őket (van, amelyiknek van is cicája).

20as éveikben is imádták a cicákat. előtte nem ismertem őket, de feltételezem, hogy 13 évesen is...a tesóm imádta akkor is. és? mi az, hogy hogy lehet macskapárti???? ekkora ökör kérdést.

2018. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
24%
#13 Miért? Már nagy fiú aki szeret kefélni és nemzőképes? :)
2018. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Bocs #15
2018. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Lécci fogadjatok örökbe!

Igaz már 20 vagyok és lány, de legalább szeretem a kutyákat és nagyon örülnék neki, ha a szüleim ilyen gyorsan belemennének egy új kutyába.

2018. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
80%

Ennyire könnyen megy a kutya beszerzése, cserélgetése?

Nyilván nem menhelyről hoztátok, és nem is tenyésztőtől...

Szóval kizárásos alapon szaporítótól, rohadjatok is meg emiatt, támogatjátok az állatkínzást és még felelőtlen, logikátlan idióták is vagytok!

2018. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!