Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy huszonévesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy huszonévesen úgy nézek ki, mint egy 15-17 éves srác, emiatt csak a tini lányoknak jövök be és a saját korosztályom szemében csak egy kisfiú vagyok? Más is tapasztalt már hasonlót egyébként srácok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet, de engem nem zavar kifejezetten, hogy fiatalabbnak nézek ki. Meg lesz ennek még a gyümölcse.
2012. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki később nagy előnyben leszel.:D
2012. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Esetleg ha küldesz képet,akkor megmondom őszintén hogy kisfiús vagy,vagy nem?
2012. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan korodbeli akinek bejössz. Egyébként meg még mindig jobb mintha idősebbnek néznél ki.^^
2012. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Később előny lesz. Nekem is ugyanez a bajom, a nálam fiatalabb fiúk vesznek észre csak :/ De ha most nem is jó, majd az lesz.
2012. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Normális. Nehéz időszak, de le kell sza.rni. Még mindig jobb, mintha huszonévesen már dagadt és ráncos lennél. Sajnos a magyar nők huszonévesen már csak a társadalmi státuszt nézik, és függetlenül a keresetedtől, társadalmi státuszodtól, egyszerűen nem fognak komolyanvenni, mert jóval fiatalabbnak néznek. De, ez őket minősíti, és nem téged.
2012. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem amúgy is tetszenek a kisfiús arcú fiúk:) szerintem egyáltalán nem baj:)

19L

2012. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Használd ki amíg lehet... különben meg ARC-SZŐR-ZET
2012. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem csak az arcom kisfiús a testem is, simán beillek csőnacival meg ilyen divatcuccokkal a középsulis srácok közé.
2012. máj. 31. 23:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt öltözködéssel és stílussal lehet azért ellensúlyozni. Én 21 éves vagyok, nagyon vékony és az államat leszámítva sehol nincs arcszőrzetem. (az államon viszont nagyon erős, én sem értem) Szóval elég fiatalosan nézek ki, párszor el is kérik a személyimet boltokban.

De ezt külső dolgokkal és érett, felnőtt gondolkodással tényleg lehet úgy ellensúlyozni, hogy a nőket ne zavarja. Egy normális cipővel, nem kirívó nadrággal, egy inggel és konszolidált, de nem kisfiús hajjal sokat lehet öregíteni a kinézeten. Meg ha van hol növeszteni, akkor arcszőrzet.

2012. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!