Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lett? Történ már ilyen...

Mi lett? Történ már ilyen valakivel? SÜRGŐS LÉGYSZ ÍRJATOK!

Figyelt kérdés
Ma reggelre a 4 kismacskából 2 eltűnt és sehol sem találom őket :S:S. Mi lett? Hová lettek?
2010. jún. 9. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hol voltak? kint?
2010. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
36%
h ha nagyon kicsik voltak akkor sztem az anya macska elvitte másik helyre vagy megölte öket mert érezte rajtuk at idegen szagot, h ha nem fogtad meg öket akkor nincs ötletem
2010. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ez marhaság hogy megöli ha megfogod! figyelj szerintem nem érezte biztonságosnak a helyet és elvitte. az én cicám is produkált ilyen hülyeségeket. valószínűleg hogy azt a másik 2-t is oda viszi! amúgy ha utánzod a kicsik nyávogását néha oda meg. kipróbáltam már. na meg figyeljed merre megy
2010. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát 4 cica volt 2 még a helyén van és igen most kivittem őket mert melegebb volt és mégis jobb mint a sötét pincében.
2010. jún. 9. 10:08
 5/17 A kérdező kommentje:
Apu azt mondta, hogy a kan macskák el szokták rabolni a kicsiket
2010. jún. 9. 10:09
 6/17 anonim ***** válasza:

Ne nagyon hurcold te a kicsiket!

Hagyd hogy a cicamama találjon egy csendes helyet nekik ahol felneveli őket.

De ha úgy neveli őket, hogy nincsenek emberközelben, akkor nem lesznek aranyos kis cicusok, nem fogják szeretni az ember és megszelídíteni is alig lehet majd őket.

Mi pl csináltunk egy dobozt(fa, vagy műanyag) csak egy ajtaja van.

beletettük a rongyot amire rászült és betettünk a kiscicákat, és olyan helyre raktuk, ami viszonylag védett de ha kimentünk az udvarra akkor ott voltunk velük. és olyan kedves cicákok lettek, dorombolósok, meg emberszeretők.

Ja igen a kandúr megöli a kicsiket, mert akkor pározhat az anyjukkal.

2010. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen vagy egy kandúr ölhette meg őket vagy akár lehet hogy a picik betegek voltak és elvitte őket.....
2010. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Van olyan hogy az anyamacska a leggyengébb kiscicákat elviszi,az erősek meg maradnak.Nálunk ez így volt.
2010. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kandúr volt. Pl az apuka. A kandúrok szoktak ilyet csinálni bár az énkiscicáimmal ilyen nem történt. És tényleg hagyd, hogy a cicamama egyedül nevelje fel őket, de emberek közelébe is vidd mert utána nagyon nehéz lesz emberekhez szoktatni. Nekem volt egy macskám aki egy padláson élt az anyukájával mielőtt hozzám került és utána nagyon nehezen tudtam vele megbarátkozni. Agresszív volt és karmolt nagyon :S
2010. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Több dolog is történhetett.


1.) Az anyuka biztonságosabb helyre akarjak őket vinni, hogy fogdosd a kiscicákat :)

2.) Megölte őket egy kandúrcica [bár akkor meg kell, hogy találd valahol a holttestüket az udvarban-szerintem]

3.)Járt ott egy vadászó állat, és az ölte meg őket [mikor az anyuka nem volt a dobozban].

4.)Életképtelennek gondolta őket az anyjuk, ezért elvitte őket.

5.)Az anyacica azért vitte el őket, mert úgy érezte, hogy nem tudna bírni mind a 4 szoptatásával.


Én az első, negyedik és ötödik pontot tartom legvalószínűbbnek, dehát nem tudhatom! :D

Az én cicáim is nagyon hordozgatik a kiscicákat, csak ők ki, a teraszra :P vagy a hűtő háta mögé :)

2010. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!