Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érzed? Neked nehéz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érzed? Neked nehéz vagy könnyű összejönni valakivel? Fontos: Kort és nemet is írjatok, kérlek!

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 19:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

20/F

Mindkettő.

2011. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Dumádtól, kiszemelt áldozattól, stílusotoktól függ :)


F/16

2011. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 tsz-tag ***** válasza:
Nehéz...bár a nagydumásoknak nem F20
2011. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Össze lehet jönni emberrel szexelésre is.Tartós kapcsolat már más téma.Az is sikerülhet de az sem végleges általában.Van hogy könnyű van hogy egyáltalán nem sikerül.Bár ilyen csak 1x volt.
2011. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Attól függ sikerül e jól megfigyelnünk az illetőt aki tetszik nekünk, hogy vajon megvan e a szimpátia..azaz pontosan értelmeztük e a jeleket....ha igen akkor van esélyünk.


De szerintem alapjába véve nehéz! Ha olyannal akarsz összejönni akivel hosszabb távra terveznél és nem csak dugni akarsz egyet.


26/f

2011. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Ha feladnám az összes elvárásom egészen könnyű lenne..De mivel erre nem vagyok hajlandó így azt mondanám, hogy nehéz.. Bocsánat a furcsa megfogalmazásért,de már jó ideje együtt vagyunk a szerelmemmel és ezért abból próbálok kiindulni, ami előtte volt, az meg már elég régen volt..:)


L21

2011. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Nehéz összejönni.

Nagy nehezen felszedtem a csajt, majd fél év után bejelentette, hogy már nem szeret. :(

2011. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Vadmeggy ***** válasza:

Nagyon könnyű összejönni dagadt és csúnya lányokkal, esetleg butákkal, bár azokkal egy picit nehezebb.


Ezzel persze senkit nem akarok megbántani, de ha tényleg egy jó párt akarsz magadnak, aki nem szellemi fogyatékos, nem használ ki, dekoratív és szeret is. Az már nehezebb dolog :D

2011. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mit váltott ki belőlem a férfi!HA erős vonzalmat meg késztetést érzek hogy kell nekem és oda vagyok érte akkor általában félek a férfitól és óvatos vagyok hagyom h ő nyomuljon,de aki pl nem annyira mozgatta meg a fantáziám avval meg merészebb vagyok és jobban nyomulok!
2011. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Igen is, meg nem is. Akik nekem nem jönnek be, azok sorba állnak nálam, aki meg nekem kéne, az rám se néz!!! :((
2011. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!