Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen tapasztalataito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen tapasztalataitok vannak azzal kapcsolatban ha ti kezdeményeztek egy pasinál? Jöttetek már össze így valakivel? Kort is írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még nem kezdeményeztem, csak a srác..nem is nagyon mernék, csak ha tudom, hogy biztosan bejövök az illetőnek.
2010. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

még nem jött össze, de alakul valami.

amúgy csak a pasi kezdeményezett eddig.

15/L

2010. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen, volt egy ilyen barátom, de a kapcsolatunknak hamar vége szakadt, mert az exemet szerettem, és összejöttünk.

L.17

2010. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

igen!

én írtam rá ismeretlenül egyszer (jó, egyszer mikor haverokkal kintvoltam ő is ott volt, de max köszöntünk egymásnak), szerencsémre beszédes a pasi így elvoltunk egy darabig, majd onnantól mindig hívogatott randizni..:D

2010. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4hónapja:) én 16 vagyok, ő 19...nem voltam benne biztos, hogy bejövök-e neki:D csak én utána elutaztam és úgy gondoltam, h most vagy soha. és bejött! 2hónap alatt nagyon belémesett:)


16/l

2010. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos, rossz tapasztalatom van, egyszer történt, soha többé nem teszek ilyent, igaz én bele a közepébe, hogy szeretlek, na gondolom szegény rögtön beparázott, és többé látni sem akar...hozzáteszem, már nem is érdekel, így sikerült kiszeretnem belőle. (két évig szerettem, 1,5 év után mondtam el neki, és kb. most már nem érdekel, persze azért szeretem, de nem szerelemmel, szóval legyen boldog valahol, valakivel ez a lényeg.:))

20/L

2010. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szerintem semmi gáz nincs azzal ha egy lány kezdeményez, csak ne vigye túlzásba :)))

én az exemmel így jöttem össze. bár nem tartott sokáig, de azért mert nem egy hűséges típus.

aztán most is talán alakulgat vmi egy sráccal, itt is az első lépést én tettem.

egy lánynak fel kell magára hívni a figyelmet, hogy az a bizonyos illető könnyebben észrevegye ;) :))

15/L

2010. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!