Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska megfazott, mit tegyek?

A macska megfazott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy macsek, nem az enyem. Az egyik szomszede. Viszont beteg es segiteni szeretnék rajta.

Folyamatosan tusszog es folyik az orra. De mar olyan szinten hogy alig kap levegot ugy tele van neki. Enni sem tud tole. Atjar hozzank neha enni. Igyekszem most hogy beteg minel jobb minosegu szintiszta husit (csirke, kacsa, hal) adni neki. Nyilvan nem nyersen. Hatha ettol kicsit erore kap , de semmi.

Gondoltam veszek neki vitamint hatha...



2018. márc. 3. 19:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Már adtam cicának augmentint.Megnéztük és ugyan az a hatóanyaga mint a cica gyógyszernek.De azért az első 1-2 napba kb 5percenként néztem rá a cicára,hogy mi van vele,de szépen helyre jött tőle.Nagyjából 6felé vágtam el a tabit és naponta egyszer adtam neki.De a neten is olvastam meg állatvédő ismerős is azt mondta,hogy lehet adni cicáknak.
2018. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!