Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kenjem a szemét kamillával,...

Kenjem a szemét kamillával, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Cicám szemébe/szemhéjába tegnap este belecsípett egy pók - láttam sajnos.

Akkor még összeszorította, de sérülés nem látszott a szemén. Nem is könnyezik. Mára már félig nyitva van neki, játékhoz meg persze kimereszti, mintha kutya baja se lenne.

Sikerült kamillát szereznem, de igazából nem tudom, érdemes-e kínozni vele, mert látszólag amúgy is szépen javul. Szerintetek próbáljam megkenegetni neki kicsit a szeme környékét?


2018. márc. 3. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha javul, akkor hagyd békén - a kamilla szárít, árthat is a szemének.

Ha nem javul, vagy rosszabbodik, akkor meg doki.

2018. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, ha neadj' Isten hétfőig nem jön rendbe, akkor viszem majd délelőtt a dokihoz. Mióta történt, figyelem, hogy minden rendben van-e vele, már az agyára megyek szegénynek :)

Nagyon hideg van kint, nekem meg nincs autóm, amíg nem muszáj nem indulnék el vele, mert a végén még nagyobb bajt okoznék, mint ami most van. Szobacica, nem bírja kint öt percnél tovább.

2018. márc. 3. 21:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, máris rendbejött, stramm macsek :)
2018. márc. 4. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!