Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek jó ötlet egy...

Szerintetek jó ötlet egy macska mellé befogadni egy kis nyuszit?

Figyelt kérdés
Van egy két éves macskám de a testvérem szeretne egy kis nyuszit. Találtunk is már jelöltet, de nem merjük befogadni. Szerintetek hogy reagálna a cica a nyúl érkezésére. Bántaná?

2018. márc. 5. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan uj lenne neki, es lehet hogy megprobalna egy kicsit "durvabban" jatszani vele. Szerintem a ketto allat nem illik ossze nagyon :/
2018. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem együvé valók. Az egyik ragadozó , a másik növény evő.
2018. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem kéne?
2018. márc. 5. 13:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy normális macska levadászná. Ha annyira szobacica, hogy inkább csak szadizná, attól is a nyúl infarktusban elpusztulna.
2018. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt.
2018. márc. 5. 14:56
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia irj rám lassan 5 éve nyualazok bármiben segitek .
2018. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem túl jó ötlet. A nyuszit egyébként nem javasolt egyedül tartani. 2 nőstény jobb lenne. De benti macska mellé nem ajánlom.
2018. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű, hogy bántsa, de benne van a pakliban. Jól írták előttem, egy ragadozó és egy zsákmányállat együtt tartása finoman szólva is természetellenes.

Ha nem is bántja a macska, játszani megpróbálna vele, amitől a nyúl élete merő stressz lenne. Nem lenne hosszú és boldog élete a macska mellett.

2018. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez történt majd egy éve, csak bennem fel sem merült, hogy a macskám majd bántani fogja a nyulamat, plussz nekem van még két kutyám is.


A "ragadozó" szekciónak sose engedtem meg, hogy a nyúllal játszanak és amikor nem vagyok otthon a nyúl be van csukva a ketrecébe. Nálunk ez full jól működik.

2018. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk régebben volt nyulunk is meg macskánk is, de pont a nyúl kergette szórakozásból a macskát! Pedig azt hittük, a cica piszkálja majd a nyulat
2018. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!