Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy a szomszéd...

Mit tegyek, hogy a szomszéd macskája ne járjon az udvarunkba?

Figyelt kérdés

Folyton átjön, fogalmam sincs, hogy kié, de etetik is ápolt is. Kicsit távolságtartó, de egy idő után odajön. Mindig máshonnan jön....

Viszont folyton itt öli meg a madarakat, én meg naponta takarítom a tollat...

Kezd idegesíteni. Főleg amikor kilépek és egy madárfej van a lábtörlőmön...

Szeretem a macskákat, nekem is van, de ő szobacica.

Természetesen nem bántom, de valamit ki kell találni. Etetni nem szeretném, mert akkor mégjobban ideszokik....


2018. márc. 9. 22:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek a macskabiztos kerítések (googleban cat safe fence). A második kép az ilyen műanyag cső, ami egy vasra van felhúzva, ami oda van hegesztve gondolom a kerítéshez. Ezt nálatok (meg amúgy mindent) csak a szomszéd felől lehetne feltenni. Mert ha tégla a kerítés, az egy széles alap, még lehet, hogy ez sem jó. De ez az olcsóbbik szerintem. A másik a befelé hajló drótháló. Nem gondolom, hogy a szomszédod ebbe beruházna, merthogy az egész kertjét körbe kéne keríteni, különben kikerüli a macska :).

Esetleg a szomszédod ültessen macskamentát, de erről is van egy mém: ő lenne tele macskákkal.

Az elriasztásra növénnyel, stb. még nem olvastam hatékonyat.

Szóval amúgy lehet, hogy a macskád (is) bejön neki :)

2018. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, legfeljebb szerzel egy kutyát! Én is ezzel küzdök!
2018. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!