Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez vemhesseg lehet?

Ez vemhesseg lehet?

Figyelt kérdés
A cicánk cicije körül érzem h egy picit fel van dagadva. Mintha egy 2 forintosnyi lenne minden emlője alatt kb. Talán maga a cici is nagyobb, de abban nem vagyok biztos. (Eddig nem nézegettem.) Lehet, hogy vemhes? 1 hónapja kiszökött, 1 hét után hoztuk haza. (Be volt zárva egy kazánházba, plakátok által találtuk meg.) Lehet, hogy akkor találkozott egy kandúrral.? Még csak 8 hónapos, lehet egyáltalán ivarérett már?

2018. márc. 11. 21:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne vidd el ivartalanítani, ne érezd magad gyilkosnak. Vegülis csak a menhelyen, ketrecekben élő és kidobott macskáktól veszed el a lehetőséget, hogy boldog életük legyen. :) Sokkal jobb!

A doki tud segíteni, mi még mindig nem vagyunk távgyógyítók.

2018. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarjátok orvoshoz vinni?
2018. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nagyon jól tudom,hogy mi megy a menhelyeken, mennyire tele vannak. 2 örökbefogadott menhelyi kutyánk van. Mint mondtam nem leszek gyilkos!! Nagyon sok cica ellésnél ott voltam, tudom hogyan zajlik, mi van akkor ha baj van. Úgy érzem van tapasztalatom a dologban. Volt már fiatal cica is akinek az ellését "levezettem" ő megszenvedett vele rendesen, de semmi baja nem lett. Vetélést is láttam sajnos...örökre emlékezni fogok milyenek voltak azok a kiscicák..

Ha gond van mindenképp elviszem orvoshoz, de jelenleg semmi baja! Nem lázas, eszik, iszik, játszik!

2018. márc. 13. 16:02
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem van tapasztalatom a dologban."

Már ne haragudj de milyen tapasztalatról beszélsz, ha még azt sem tudod megállapítani, hogy valóban vemhes e az állat? Azt tudod, hogy az első összehúzódások után mennyi idő telhet el max az első kölyök megérkezéséig ill hogy két kölyök születése kött mennyi idő telhet el, ami után be kell avatkozni? Vagy hogy ilyenkor mit, miért és hogyan kell adni neki (ezeket honnan szerzed be állatorvos nélkül)? Felismered egyáltalán, hogy mikor kezd vajúdni az állat? Az egy dolog, hogy láttál már ellést, ez általában gond nélkül történik az állatoknál, nem kell hozzá semmi segítség. De itt egy olyan macskáról van szó, aki épphogy ivarérett de még nagyon távol van a tenyészérettségtől, nincsenek meg az anyai ösztönei amiből komoly problémák adódhatnak.

2018. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A 14-es válaszoló gondolatai hasonlóak az enyémekhez.

Van tapasztalatod, rengeteg ellésnél ott voltál, de nem tudod megállapítani hogy pocakos-e a nőstényed? Az hogy lehet?

2018. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mert eddig kinti macskáink voltak ő pedig benti? A kintieknél úgy vettem észre, hogy már nagy volt a pocakja esetleg? De nem vitázok, szerintem mindenki úgy csinálja a dolgait ahogy akarja, én csak kérdeztem valamit, de egyből bele kell állni az emberbe...sajnos ez az oldal úgy látom már egyre lentebb csúszik...
2018. márc. 13. 19:05
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Felháborodik egy kérdésen. Aztán elmagyarázza a részleteket. Honnan kellett volna ezt tudnunk?
2018. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mit kell azon felháborodni, hogy valaki megkérdi nem akarod-e elvinni orvoshoz? Ő meg fogja tudni mondani, hogy vemhes-e, ezért mondták többen is... És nem, nem fogja ivartalanítani, ha vemhes, nem is tudom honnan vetted ezt.
2018. márc. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!