Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fáj a hátsó lába a cicámnak!...

Fáj a hátsó lába a cicámnak! Sántít és nem bír ráállni?

Figyelt kérdés

Tegnao vettem észre hogy a lépcsőn fekve nyávog,megfogtam,hogy behozzam és ahogy hozzáértem a lábához nyávogott.

Ha elkezd menni nem sokáig bírja közben sír és eldől,felállni is alig tudott. Szeretném állatorvoshoz vinni de szüleim azt mondják várjunk vele hátha jobban lesz...

Egyébként eszik,csak a lába fáj nagyon, mi történhetett vele?

Helyre fog jönni?



2018. márc. 13. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, te vagy a másik? :DD tegnap is láttam vmi hasonlót, az zavart meg, bocs :D
2018. márc. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj,de ez nem normális. A szüleid konkrétan kínozzák szegényt azzal,hogy megtagadják tőle az orvosi segítséget. Az én szüleim megtettek minden,amikor a kutyánknak fájt a lába,jó messze elmentünk egy még nyitva levő állatorvosi rendelőért,késő este. Addig telefonálgattak,amíg valaki nem segített,amíg fel nem vette az egyik rendelő. Nem volt nagy baja,sőt. Kapott gyógyszert,és hajnalban már az ágyamba is felugrott.

Vedd rá a szüleidet,hogy sürgősen vigyétek Őt orvoshoz,mert tényleg komoly baja is lehet. De,ha esetleg (reméljük),hogy csak egy kis dolog,akkor sem hagyhatják őt szenvedni.

Nem tudom hány éves vagy,de gratulálok,ügyes vagy,hogy te egyből az orvosra gondoltál! :) Szurkolok,hogy meggyógyuljon!

2018. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8-as válaszolónak üzenem hogy "nagyon vicces"
2018. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi humortalan ember van itt a gyakorin! Nem tudsz rajta egy jót röhögni? Vagy rálegyinteni? Fáradt, meg stresszes, vagy beteg nem lehet senki? Tévedni se lehet? Marha vicces, tényleg.
2018. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi van a cicával?

Az én cicámnak is márciusban volt hasonló problémája, állatorvoshoz vittük, ott röntgenezték és kiderült részleges szalagszakadása van. Egyszer sérült a lába tünet mentesen és most kiújult neki. Ivartalanítva is lett közben, összekötöttük a kettőt, de azóta nem sántít használja a lábát rendesen és nem fáj neki.

:)

2018. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!