Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám rávenni anyát,...

Hogyan tudnám rávenni anyát, hogy megengedje, hogy legyen egy kiscicám?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és nagyon szeretnék hogy legyen cicám,de viszont anya(aki ugye külföldön) meg mama(akivel lakok) nem engedik semmiképpen hogy legyen a lakásban egy kiscica.Mindent megprobaltam mert,megjavultam(régen rossz gyerek voltam) nem járok el ittholról,nagyon sokat győzködtem őket de valamiért egyszeruen azt mondjak hogy nem.Nem tudom felfogni :( azt mondta mama hogyha hazamerek hozni egy macskát akkor elkoltozik es lakjak a macskaval egyedul.Mit tehetnék?

#macskatartás #szülők nem engedik a háziállatot
2018. márc. 25. 23:21
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
(Anya külföldön dolgozik)*
2018. márc. 25. 23:22
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre mindig csak azt tudom mondani, hogy várd meg amíg a saját lábadra állsz és akkor vállalj állatot. Neked és a cicának se lenne jó ha végül kínkeservesen is belemennének, mert mindig csak konfliktusforrás lenne, minden veszekedésnél előkerülne és belekevernék.
2018. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Egynevtelenlanyka válasza:
100%
Kérdezd meg miért nem lehet ? Addig nem tudok segíteni amig nem tudom miért
2018. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Az se most lesz mivel 10. osztályba járok:/

Második: Azért,mert ők úgy nőttek fel hogy egy állat az udvarra való ._. (tömblakásban lakunk jelenleg)

2018. márc. 25. 23:28
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

Es amig te suliban vagy, mi lesz a cicaval? Na mi lesz? Mama kerulgetheti, aki amugy nem akarta hogy a lakasban legyen.


Akkor akarj allatot, amikor TE, es CSAKIS te vagy aki el kell hogy viselje. Ne kenyszeritsd masra a sajat kedvtelesedet es fokent annak minden nyugjet.


Ennyi idosen ennel 'kicsit' tobb intelligencia is szorulhatott volna beled, de hat nem vagyunk egyformak, te is 17 evesen vagy 10.-es...

2018. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nagyon lekezelően beszélsz velem nagylány
2018. márc. 25. 23:36
 7/22 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem hogy semelyik cica nem igényli a 0-24es tarsasagot
2018. márc. 25. 23:37
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

'nagylany'...? :D


Meg mindig nem erted, ugye?


Na kezdjuk ujra: a lakasban rajtad kivul lakik mas is, aki NEM AKAR MACSKAT. Eddig fogod?


A lakas nem a tied, ez is megvan?


A lakasban lako nagymamad NEM AKARJA a macska szagat szagolni, a szoret takaritani mindenhonnan, etetni, hadd ne soroljam mar. Ezt is megertetted?


Ismetleljunk meg, vagy most mar vilagos miert nem lesz macskad?

2018. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Még mindig felsőbbrendűnek érzed magad:D Elviselhetetlen lehetsz a való életben ha mindenkivel így beszélsz ahogy most velem.Kezdem azzal hogy nyilvan en takaritanék utána

és nem is a mamáé a lakás,albérlet amibe mama egy fillért nem fizet,de ez nem is baj,mert megoldjuk.Meg legkésőbb 2-re itthon vagyok és tudok a kiscicával foglalkozni

2018. márc. 25. 23:51
 10/22 A kérdező kommentje:
Meg mamát mit zavarná? Azt se értem.Nem az ő gondja lenne az alomtakaritas meg hasonlok..Igazabol nem is tud mit valaszolni ha ezt megkérdezem tőle
2018. márc. 25. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!