Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tegyem túl magam a cicám...

Hogy tegyem túl magam a cicám halálán? Nem bírom megemészteni hogy így kellett meghalnia.

Figyelt kérdés
Szegény cicámmal a szomszéd kutyája végzett. Átjött és megölte szegénykémet. 1 éves volt, én rettenetesen érzem magam, annyira hiányzik és az a legrosszabb, hogy biztos nagyon szenvedett szegény.. Folyton arra gondolok, hogy mennyire rossz volt neki, hogy szegény hogy sírhatott.. Nem ezt érdemelte. Hogy fogadjam el, hogy nem jön többet? :(
2010. jún. 10. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%

Mérgezd meg a szomszéd kutyáját.

Egyébként kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb bánatod az életben.

2010. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled!Az én cicám is nemrég pusztult el :( Az enyémnek az orvos sem tudta,hogy mi baja van.Neki már megváltás volt,hogy egyik reggel holtan találtam :( Szerintem próbálj ne rá gondolni,tereld el a figyelmed pl. egy másik állattal.Én most a kutyusommal vigasztalom magam.
2010. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első! igen képzeld ez, mert ez a cicus nekem sokat segített, mikor sok problémám vol. a vígaszom volt. szóval nekem az ő halála úgy fáj, mint neked akárkidé.
2010. jún. 10. 21:54
 4/13 A kérdező kommentje:
Második: igen de neki megváltás volt, az én cicusom pedig még sokat élhetett volna, és ez az ami nagyon fáj. Amúgy részvétem a cicád miatt.
2010. jún. 10. 21:55
 5/13 anonim válasza:
Vegyél egy másik cicát. Fogd fel úgy, hogy őt szereted a msáik helyett is. Lehet, hogy először nehéz lesz, de hátha az új cica segít ebben, ugyanúgy, ahogy a régi másban segített. Mást sajnos nem tudok tanácsolni. :) Remélem segítettem.
2010. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerezz egy másik kismacskát, talán az enyhítené a fájdalmadat. Hogy jött át a kutya? Az utcáról, vagy a kerítésen bújt át? De kérlek, hogy ne mérgezd meg a kutyát, az nem megoldás! Nem érdemes a szomszédokkal összeveszni. Megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy?
2010. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindnekinek a saját fájdalma a legnagyobb, rövid idő alatt kétszer is lefitymáltátok a másikét. Ne tegyétek.

Az én kutyusomat nemrég kellett elaltatni, öreg volt már és szenvedett. Szerintem az a legrosszabb ha neked kell kimondani a végítéletét szegénynek, de csak mert mást még nem éltem át...

Kedves kérdező! A cicádnak felhőtlenül boldog életet adtál, és ez az ami számít, nem pedig az hogy mennyi időt tölthettetek együtt. Neki már nem fáj az idő elvesztése, ami még hátravolt. Gondolj arra hogy mennyi jót adott neked ő, és mennyit te neki. Ez minden amit tehetsz, valóban nem ilyen sorsot érdemelt szegény, de a lényeg hogy amíg élt milyen élete volt és ahogy elnézem biztosn gyönyörű :)

Várni fog rád a cicád a szívárvány-hídnál, sosem fog elfelejteni, de te nem búslakodhatsz örökké azt ő sem szeretné. Van akinek segít egy új állatka, van aki rágondolni sem mer. Én nem tehettem meg hogy időt adjak magamnak, a másik kiskutyám várt rám, és bár akkor nehéz volt az ő barna szemeibe belenéznem, most utólag érzem hogy könnyebb volt ugy, hogy vigasztalt. Gondold át.

Részvétem a cicc miatt...

2010. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
az én cicám 5 évesen halt meg veserákban.el kellett altani és borzalmasan rossz volt.még most is nagyon hiányzik pedig 4 éve volt ez.én is imádtam velem aludt bent volt a házban.azóta nem lehet bent állat..mindig hiányozni fog de tudom ez a legrosszabb de az idő tényleg mindent megold.borzalmas várni h enyhüljön a fájdalom de idővel jobb lesz.foglald le magad ne otthon szomorkodj legalább addig sem olyan rossz.
2010. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

A többi cicámat általában autó ütötte el,vagy elveszett :(

Elhiszem hogy nagyon nehéz feldolgozni,nekünk már macskatemető van a kertben :) De mégis az fáj a legjobban, hogy amelyik elveszett (macska és kutya is) azokat nem tudtuk eltemetni.Az egyetlen megoldás a fájdalmad enyhítésére,ha veszel egy másik cicát és őt szereted az elpusztult kedvenced helyett is.

A múltat soha nem felejtjük el, de akkor is a jövőbe kell tekintenünk.

Esetleg hozhatsz ki cicát menhelyről és akkor tudhatod magadról hogy megmentettél és jobbá tettél egy kis életet.

2010. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nagyonnagyon sajnálom. tudom mien érzés. nekem a lovam halt meg egy hónapja (születésem első pillanatától velem volt). Terepen mentünk és szívrohamot kapott :( kiesett alólam, összeesett és ráadásul rámesett. Szegénykém utolsó erejével megemelte magát h kihúzzam magam alóla és úgy halt meg hogy nyögött, reszketett, bemerevedett aztán vége. Úgyhogy tudom milyen az hogy szenvedett, nagyon nagyon sajnálom és sok-sok kitartást neked! Nincs szörnyűbb elveszteni egy ilyen társat.
2010. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!