Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi ez a cicám száján? Mindkét...

Mi ez a cicám száján? Mindkét oldalon teljesen szimmetrikusan van jelen, nem tudom mi lehet.

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 26. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ha jol látom az alsó metszőfogán a tok? Tán begyulladt.
2018. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit kell nézni, első válaszoló alapján bogarászom. Valami kinövés? Bőr, vagy nyálkahártya?
2018. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 fog látható a képen és egy nagyobb kör alakú fehér valami az alsó ínyen. Nem tudom, hogy az alapból ilyen-e vagy valami gyulladás, mert mind két oldalon teljesen egyforma, szimmetrikus.
2018. márc. 26. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak szín eltérés, az normális. Ha nem pluszban van rajta. Mint a fekete csík az alsó ajkán. Van macskáknál olyan pigmentálódás, mint nálunk a szeplő, és az ilyen helyeken látszik (ajak, nyálkahártya, orr például). De ugye én vagyok az, aki nem látta jól a fotót, szóval ez csak info.

De amúgy megmutathatod dokinak és megnyugszol, ha meg nem ez, amit én írtam (úgyis te látod rendesen), akkor meg még jobban is jársz, ha megkérdezed.

2018. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!