Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért utálják az ilyen...

Sokan miért utálják az ilyen és hasonló vigjátékokat? Főleg az 50 felettiek, ahogy észre vettem, vagy60+

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 12. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Mert ezek általában nem viccesek hanem erőltetettek és/vagy gusztustalanok. Aki igazi, szórakoztató vígjátékot akar nézni az leül egy Leslie Nielsen film elé (Csupasz pisztoly, Sziki szökevény), megnézi az első Dumb és Dumbert vagy a Johnny English első részét, esetleg egy Csengetett Mylord, Mr. Bean vagy Fekete Vipera epizódot.
2017. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
így van, ez rettenetesen eröltetett...az ilyen filmek úgy készülnek, hogy megvan egy formula, amiről megpróbálnak még egy bőrt lehúzni, hátha összejön...
2017. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

ez ízlés dolga... én például utálom és kifejezetten nézhetetlennek tartom a mai mozik jó részét, az alpári szöveg, a lehetőleg még alpáribb magyar szinkron, a ha kell-ha nem jelenlévő szexuális túlfűtöttség és az altesti poénok miatt.


De nálam már az első által említett Dumb és Dumber vagy a Csupasz pisztoly is kiüti ezek miatt a biztosítékot.

A Rowan Atkinson-filmek poénjai bejönnek, egyetlen zavaró momentum, hogy ő viszont rendszeresen tesz vallási dolgokat is gúny tárgyává, ami azt gondolom, nem szerencsés dolog.


De a mai vígjátékok között is akadnak aranyosak, szolidak és nevettetőek mint a Nász-ajánlat, a Bűbáj, az Éjszaka a múzeumban, vagy a Csak a testeden át, de ezek az üdítő kivételek.


30F

2017. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az elsőről beszéltem. Ő tuti 50+
2017. ápr. 12. 21:37
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 azokat én is jónak tartom.
2017. ápr. 12. 21:42
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Én nem vagy még közel sem 50, hanem sokkal kevesebb, de ez nagyon gyatra. Főleg ezt a Sandra Bullockot nem bírom, pedig hapsi vagyok, csinos nő, de nagyon erőltetett, humortalan, bárgyú, gyenge.

Főleg az amerikai vígjátékok elég trágyák voltak mindig is, hacsak nem a zucker tesók kreálmányai(airplane, csupasz pisztoly, stb..)

Az Angol humor a legjobb. Vagy az európai.

2017. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Ha az 50 + nem az életkorra, hanem az IQ szintre vonatkozik, akkor egyetértek. Amit linkeltél, egy erőltetett sz@r. Vicces csak 50-es IQ szint alatt.
2017. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
81%
Nekem sem szimpatikus ez a film. Még nem láttam ugyan. De egyik barátnőmnek tetszett, okos és értelmes lány. Szóval ez nem IQ-tól függ. Ízlés kérdése. Ő szereti az ilyen perverz(?) humort. Velem is meg akarta már nézetni, és lehet hogy tényleg nem rossz egyébként. De valahogy én ódzkodok tőle.
2017. ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Én bőven 50 alatt vagyok, de nem szeretem az ilyen filmeket.

Szerintem erőltetett, kínos...

Olvastam róla véleményeket, a negatív kritikák főleg Melissa M. miatt vannak. Kemény és vicces akar lenni a karakter, de szánalmas, erőltett lesz.

De ez ízlés dolga...kinek mi tetszik.

2017. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok, aki az IQ-sat írta. Az előzetesre (azaz a kérdező által linkelt videóra) vonatkozva fenntartom a véleményem. A film viszont-tegnap direkt e poszt miatt megnéztem-tényleg nem rossz. Most már csak egy kérdés maradt bennem: az előzetes-aminek ugye kedvet kellene csinálni a filmhez-hogy lehet ennyire színvonal alatti gagyi cucc? Ez inkább elriaszt, mint kedvet csinál.
2017. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!