Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez gonosz dolog a részemről?...

Ez gonosz dolog a részemről? Öreg macskák

Figyelt kérdés
Van egy19 és egy21éves macskánk, de én szeretnék egy játékos ifjonc cicát, de nem engedik míg az egyik meg nem hal. Lehet görény dolog de mélyen belül valahol ezt kívánom (vagy még sem mert sajnálnám) de megcsillan idönként a szemem elött. Végül is szép hosszu boldog életük volt, van..mert bántani nem tudnám de vágyok egy kis cicára. Ezért el itéltek?

2018. márc. 27. 22:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem ez elítélendő. Hogy kívánhatsz ilyet egy két évtizedes családtag kárára? Önző vagy.
2018. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz kiscicák, ő is megöregszik egyszer... ☹️ Ne légy önző
2018. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De nekem még nem volt kiscicám. Ök öregebbek mint én. Játszani szeretnék sokat kis ifjoncal
2018. márc. 27. 22:50
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem rég halt meg a 16 éves kutyusom azóta is fáj az elvesztése soha egyszer se fordult meg a fejembe,hogy bár meghalna,hogy legyen újra kiskutyánk.Igaz most van kiskutyánk de nem pótolhatja a régit.Igen szerintem is önzőség amit csinálni akarsz.
2018. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy élőlény nem egy elhasználódott mobiltelefon, amit csak úgy lecseréhetsz.
2018. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy a kiscicákkal sem lehet olyan nagyon sokat játszani, általában. A kiskutyák általában többet képesek játszani, persze náluk is egyedfüggő.
2018. márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jo tudom. Szeretem is öket, de én még nem élveztem életem során a játszást cicával és vágyom rá, de szüleim meg mondták egyszere csak két cica lehet, de ezek maruzsálemek már. Meddig élhet egy cica?
2018. márc. 27. 23:10
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek vagy még. Jó esetben 80 évig minimum élni fogsz. Magyarul semmiről sem vagy lekésve, lesz alkalmad bőven kismacskázni.

Vagy menj el menhelyekre önkénteskedni, gondozd a kiscicákat.

2018. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Kár, hogy a szüleid nem így gondolkodtak rólad.
2018. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok már nem lehet nekik hátra, szerintem ki tudod várni, bár ilyen hozzáállással nem tuti, hogy való neked állat.
2018. márc. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!